Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MR_Szaman

Trackmania Nations

Polecane posty

Ponieważ jeszcze nikt tego tematu nie założył (albo założył i odszedł w zapomnienie) zdecydowałem się go samodzielnie założyć (masło maślane, trudno).

Dla wszystkich nieznających tematu. Trackmania Nations ESWC to darmowy wariant znanej dobrze wszystkim Trackmanii. Gra posiada wiele tras do wyboru w trybie SOLO w którym to można trenować na poszczególnych trasach. Jednak ta gra zostało stworzona do trybu sieciowego jako jedna z platform do rozgrywek w ESWC, czyli Electronic Sports World Cup. Przy tworzeniu profilu oprócz nicka i hasła do niego wybieramy sobie kraj który chcemy repreznetować. Co prawda niema tam do wyboru Polski ponieważ nikt u nas niezainteresował się formułą ESWC której współorganizatorem jest Nvidia, ale zawsze można sobie wybrać jakiś inny kraj który chcemy reprezetować. Dodatkową możliwością jest wybór samochodu który możemy sobie później pomalować według własnego widzimisię.

Ja zdecydowałem się na reprezentowanie Indonezji ponieważ mają flagę najbardziej podobną do naszej. Po za tym, to właśnie dla Indonezji gra najwięcej Polaków. Jesteśmy w czołówce tego kraju w przeciwieństwie do jego rdzennych mieszkańców :) .

Gram pod nickiem Szaman i jestem obecnie gdzieś w drugiej dziesiątce. W chwili gdy piszę te słowa trwa sesja, więc na poważnie zacznę grać zaraz po jej zakończeniu.

Wszystkich zainteresowanych utworzeniem drużny/drużyn zachęcam do wpisywania się.

ps. dla tych co nie mogą tej gry znaleźć tutaj podaję linka.

http://www.gamershell.com/download_12354.shtml

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejastracja włącza się przy pierwszym uruchomieniu gry sieciowej. Podajesz swojego nicka i hasło. Jeżeli nick istnieje to musisz sobie wymyślić inny bo ten jest już zajęty hasłem. Gdy wpiszesz taki który jest wolny to gra rejestruje twój profil na serwerze głównym i już możesz grać po sieci. Oto cała filozofia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaman a może doradzisz coś na przerywanie ściągania.Już 5 razy próbowałem ściągnąć tą gierkę z głównej strony i za każdym razem przerywało połączenie,najczęściej przez jakiś błąd.Jakby co to używam Opery 8.5.

Może jest jeszcze jakiś inny serwer skąd można ściągnąć tą gierę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam ściągnąć tę gierkę z tej stronki

http://download.boomtown.net/en_uk/

trzeba się niestety zarejstrować (oczywiście free) nie trwa to na szczęście długo. Ale potem nie ma żadnych problemów ze ściagnięciem Trackmanii. Portal ten ma też dość fajnego darmowego klienta dzięki któremu szybciej ściaga sie z niego pliki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są jakieś problemy ze ściąganiem to ja poleciłbym kupić CDA, bo tam, jak wyraźnie widać na okładce jest Trackmania Nations na płytce :D .

Ale inne gierki nie zabardzo.Poza CM 4, ale w to już 3 lata temu grałem.

Tak czy owak i tak kupię dla samych tekstów. :D

Siekiera i Cormac wymiatają. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, ale nie offtopicujcie bo ostrzeżenie dostaniecie.

A co do tematu:

Kto się umówi na jazdę z początkującym? (czyt. ze mną ;))

Termin, serwer i tory się dogada, byle było z kim grać (jak mam się ośmieszyć to przynajmniej nie przed obcymi :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za singiel robią 3 treningi (początkujący, zaawansowany, expert).

No i (nie zaczyna się zdania od "no" :P) możesz też grać w kilku na jednym kompie (nawet do ośmiu bodajże), w ten sposób że wybierasz tor, liczbę luda i: jedziesz ty, jak dojedziesz do mety, siada next player i wio! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zassalem patrze ot temat. Calkiem przyjemna gierka, szczegolbnie spodobala mi sie gra na bicie czasu w kilku na jednym kompie. Same treningi troche mi elastomanie przypominaja, ogolnie byle by przejsc i next. Gierka od razu nasowala mi skojarzenia z innym freewarem konkretnie gene rally. Bardzo fajne i ciesze sie ze nie kupilem CDA skoro to darmowe jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie coś o tej grze.Jak się zdobywa punkty do rangi.Ja pare razy byłem trzeci i nie mam narazie żadnego punktu.

A co jest z pingami.Wczoraj nie zwracałem uwagi na pingi i na każdym serwerze chodziło bez problemu, a dziś tnie gdziekolwiek bm nie wszedł.Macie jakieś sprawdzone serwy?Może na serwery jakiegoś państwa najlepiej wchodzić :?:

ile powinien wynosić ping, by gra dobrze chodziła.Ciężko jest znaleźć ping poniżej 100, a wtedy ostro mi przycina :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ci sie tnie to raczej nie za sprwą pingu tylko twojego kompa.ja tam mam czasem i 300 a chodzi pięknie :-> (znaczy samochody prawie sie nie poruszają ale gra chodzi jak mażenie). czasem mi sie zacinała jak na serku jest ponad 60 osób :D wejdz na indonezje (skrót INA) i tam jest polski serwer - zawsze na nim gram. a co do punktów to gram dwa dni i mam 30. Nie wiem o co chodzi w twojej sprawie. Może napisz bardziej szczegułowo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Kiedy włączam Trackmanie ESWC pojawia się czarny ekran z napisem please wait.Czekam chwilkę i gra nagle mi sie wyłącza :x .

Mój sprzęt:

athlon 1.3 Ghz

384 mb ramu

radeon 9550 128 mb

proszę o jak najszybszą odpowiedz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Kiedy włączam Trackmanie ESWC pojawia się czarny ekran z napisem please wait.Czekam chwilkę i gra nagle mi sie wyłącza :x .

Mój sprzęt:

athlon 1.3 Ghz

384 mb ramu

radeon 9550 128 mb

proszę o jak najszybszą odpowiedz

Napewno nie jest to wina procka bo ja mam athlona 1.0 Ghz 512 mb ramu i Radeona 9550 128mb. Według mnie to może być wina sterowników, albo połączenia sieciowego. Innego pomysłu nie mam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Kiedy włączam Trackmanie ESWC pojawia się czarny ekran z napisem please wait.Czekam chwilkę i gra nagle mi sie wyłącza :x .

Mój sprzęt:

athlon 1.3 Ghz

384 mb ramu

radeon 9550 128 mb

proszę o jak najszybszą odpowiedz

To napewno wina sterów albo Windowsa. Spróbuj przeinstalować grę może pomoże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem przeinstalować wszystko co sie dało ale nie uzyskałem efektu :( ale jeśli ktoś wie czemu mi trackmania nie działa to bardzo prosze wysłac do mnie prywatną wiadomość.

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej srony chciałbym zgłosić małą prośbę do CDA o założenie readkcyjnego serwera Trackamanii dla czytelników. Jeżeli CDA chciałoby takowy założyć to podpowiadam że najlepiej byłoby zrobić serwa pod Indonezję bo pod tym krajem gra najwięcej polaków.

I jeszcze druga mała prośba o zrobienie jakiegoś konkursu na najlepszą trasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...