Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MR_Szaman

Trackmania Nations

Polecane posty

Ja ze swojej srony chciałbym zgłosić małą prośbę do CDA o założenie readkcyjnego serwera Trackamanii dla czytelników. Jeżeli CDA chciałoby takowy założyć to podpowiadam że najlepiej byłoby zrobić serwa pod Indonezję bo pod tym krajem gra najwięcej polaków.

I jeszcze druga mała prośba o zrobienie jakiegoś konkursu na najlepszą trasę.

Proponowałbym wysłać to pytanie mailem, bo na fora inne, niż moderatorskie i O CDA redaktorzy zaglądają rzadko... I nie liczyłbym na zbyt wiele w kwestii serwera.

A do wszystkich - to nie jest Pomocna Dłoń, nie piszcie o swoich problemach z grą, tylko o tym, jak umówić się na grę... Uprzedzam, że posypią się ostrzeżenia jeśli dalej tak to będzie wyglądało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram jeszcze z kolegami. Kto chce też niech napisze do mnie na gg.

Ja bym chętnie dołączył do jakiegoś klanu. Mam 4800 LP (gram od niedawna). A i mógłby mi ktoś powiedzieć jak taki klan założyć? Czy trzeba mieć płatną wersję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie dołączył do jakiegoś klanu. Mam 4800 LP (gram od niedawna). A i mógłby mi ktoś powiedzieć jak taki klan założyć? Czy trzeba mieć płatną wersję?

Żeby założyć klan wystarczy:

- grupa ludzi

- wymyślić tag

- założyć sobie forum (opcjonalnie)

- założyć własny serwer (opcjonalnie)

Jeśli jeździsz na cross'ach to zapraszam serdecznie do mojego klanu PLH :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie dołączył do klanu, ale nie wiem czy mnie ktoś przyjmie bo zacząłem dopiero 3 dni temu grać. :)

Btw jak zmienić kolor nicku :) ?

http://forum.ster-gaming.pl/Kolorowy-nick-...ania-t6476.html

Wiem że trochę późno, ale to tak już na przyszłość dla innych :) Jeśli o mnie chodzi, to obecnie gram w Nationsa od dwóch tygodni, mając jak na razie 41052pkt i 115 miejsce w województwie ;p Jeśli znalazłby się szereg osób chętnych do gry wspólnej, to może by się założyło jakiś laikowy klanik? :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zassałem gre :D ale nie działa wyskakuje taki monit

Your video card performance has not been found A quick bench will be run

EDIT:

pozbyłem sie tego problemu :D

update starforce na viscie ale dalej nie działa

EDIT 2

zrobiłem update gry i właczyłem tryp zgodnosci z xp i gra działa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż..

Gram od ponad dwóch lat, można śmiało powiedzieć że należe do czołówki, można mnie spotkać w grze pod nickiem Fistashi#H5F, jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytanie, chętne odpowiem, piszcie tutaj w temacie.

Dla początkujących polece serwery Polish Rounds oraz pS~Mini, dla tych bardziej zaawansowanych, polecam pojeździć na ESLach ; )

Za jakiś czas startuje Polish League 8, więc trenujcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram około dwóch lat w tą co tu dużo mówić, rewelacyjną grę z olbrzymimi możliwościami (wspaniały i prosty w obsłudze edytor tras wraz z rewelacyjnym narzędziem jakim jest MediaTracker - możliwości są olbrzymie).

Osobiście jak ognia unikam polskich serwerów. Na ogół polski serwer to trasy nadeo co u mnie wywołuje uśmiech politowania bo ile czasu można katować jedne i te same trasy? Ja wolę zagraniczne serwery gdzie co jakiś czas następuje rotacja tras i są to trasy nieporównywalnie ciekawsze niż te standardowe nadeosy. A do tego bardzo łatwo możemy pod szlifować niemal dowolny język co jak dla mnie jest bardzo ważnym czynnikiem skłaniającym do gry na zagranicznych serwerach. Obecnie gram w międzynarodowym klanie dzięki czemu znam ludzi z tak odległych zakątków świata jak RPA, Australia, Irak, Brazylia itd i nie nie jestem jedynym polakiem w tymże zespole.

A dla kolegów i koleżanek stawiających pierwsze kroki w grze życzę wytrwałości - przyda się i to bardzo. Tutaj albo chcesz dobrze jeździć i ciągle szlifujesz swoje umiejętności albo zostaniesz jednym z tych z końca tabeli na każdym z wyścigów. Wytrwałość i dążenie do perfekcji (trasy 50 sekund a walka o każdą dziesiętną czy też setną sekundy wymaga naprawdę zawzięcia) to podstawa sukcesu w tej grze, reszta to wrodzone predyspozycje. A i LP w ogóle się nie liczą, możesz być w rankingu w pierwszym tysiącu a trafisz na kogoś kto jest o kilkadziesiąt tysięcy niżej a nie da ci nawet najmniejszych szans.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...