Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeadWarrior

[x360] Gry na początek

Polecane posty

Witam! Nabyłem ostatnimi czasy nową konsolę , więc proszę o propozycje gier na rozpoczęcie zabawy z konsolą, dodam że zamówiłem już Forze 3 i Alana Wake.Podajcie propozycje fajnych ścigałek i fps,przygodówkami też nie pogardze , bardzo przyjemnie gra mi się w demko Bulletstorm.Czekam na propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjemnie gra mi się w demko Bulletstorm.

Jeśli demo ci się podobało i nie powodowało znudzenia po 3 próbach to bierz Bulletstorma śmiało. Oprócz tego to co podał kolega wyżej. W sumie to podstawowe tytuły, które trzeba poznać mając X360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Hot Pursuit się bardzo nie spodobał i nie mam zamiaru go nikomu polecać, ale oczywiście zdaję sobie sprawę, że są różne gusta. Ja czekam na Shift 2, który się całkiem smakowicie zapowiada. Shift 2 do zestawu z Forzą i będziesz miał ścigania do śmierci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może się ze ścigałkami wstrzymam , narazie po sesji demo Forza 3 bardzo mi sie spodobała,pełna już niedługo.

A co możecie powiedzieć już o klasyku Gta IV , tym bardziej że Complete edition tj. razem z Eflc można mieć już nową za niecałe 100zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA4 Polecam bo to bardzo dobra gra i starcza na dość długo, a poza tym ma bardzo fajną fabułę ! W każdym razie gorąco polecam. Jeszcze od siebie mogę polecić Batman Arkham Asylum bo jest bardzo dobrą grą, godną polecenia a poza tym nie długo będzie 2 więc możesz się przygotować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...