Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DeadWarrior

[x360] Gry na początek

Recommended Posts

Witam! Nabyłem ostatnimi czasy nową konsolę , więc proszę o propozycje gier na rozpoczęcie zabawy z konsolą, dodam że zamówiłem już Forze 3 i Alana Wake.Podajcie propozycje fajnych ścigałek i fps,przygodówkami też nie pogardze , bardzo przyjemnie gra mi się w demko Bulletstorm.Czekam na propozycje.

bardzo przyjemnie gra mi się w demko Bulletstorm.

Jeśli demo ci się podobało i nie powodowało znudzenia po 3 próbach to bierz Bulletstorma śmiało. Oprócz tego to co podał kolega wyżej. W sumie to podstawowe tytuły, które trzeba poznać mając X360.

Mi osobiście Hot Pursuit się bardzo nie spodobał i nie mam zamiaru go nikomu polecać, ale oczywiście zdaję sobie sprawę, że są różne gusta. Ja czekam na Shift 2, który się całkiem smakowicie zapowiada. Shift 2 do zestawu z Forzą i będziesz miał ścigania do śmierci.

GTA4 Polecam bo to bardzo dobra gra i starcza na dość długo, a poza tym ma bardzo fajną fabułę ! W każdym razie gorąco polecam. Jeszcze od siebie mogę polecić Batman Arkham Asylum bo jest bardzo dobrą grą, godną polecenia a poza tym nie długo będzie 2 więc możesz się przygotować :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...