Skocz do zawartości

Oblivion - Utrata przedmiotów w misji w kaplicy Dagona


arara11

Polecane posty

Otóż przy wejściu do jaskini koleś zażądał żebym mu oddał swoje rzeczy i założył szate brzasku.

Zrobiłem to. kiedy doszedłem do momentu w którym trzeba było uciekać (po zabraniu misterium)

nie mogłem wziąć swojego ekwipunku. (nie wiem gdzie jest). Może ktoś pomóc.

Bo straciłem kupe przedmiotów. ( i to nie byle jakich)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "koleś" nazywa się Postrach, i to on ma twoje rzeczy. Żeby je odzyskać, musisz go złapać i zabić. Jeśli chcesz tego uniknąć, to najlepiej wczytać save z momentu zanim oddałeś mu sprzęt i wywalić wszystko na podłogę (ostrożnie z pierścieniami i amuletami - są kiepsko widoczne, więc lepiej "poukładaj" je ręcznie). Postrach nie zabiera tylko przedmiotów potrzebnych do wykonania zadania, bo skrypt gry mu tego zabrania. Kiedy już "zabierze" ci wszystko, możesz przy pomocy komendy "chwyć" (domyślnie klawisz "z") podnieść jeden przedmiot i zanieść go sobie do sali. Proponuję wziąć broń, bo srebrnym sztyletem wiele nie zdziałasz. Jeśli i na to jest za późno, to wczytaj save tuż przed zabraniem Misterium, dopakuj się wszystkimi zaklęciami, które posiadasz, po czym rzuć się na Postracha i zabij go. Przydadzą się jakieś zaklęcia przywołania, żeby wrogowie mieli oprócz ciebie jeszcze jeden problem do wyeliminowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...