Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

WitcherPL

Rozwiązany: Dwa Windowsy

Recommended Posts

Witam.Problem leży w tym że jakoś nieświadomie zainstalowałem dwa Windowsy XP, no prawie.Przy starcie systemu ma pokazany wybór systemu kliknąłem pierwszy i on jest zainstalowany dobrze a drugi nie do końca(systemy są na oddzielnych dyskach C i D).Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi podał dobry sposób na usuniecie tego nie zainstalowanego do końca systemu.Mam jeden pomysł ale nie chce nic spaprać więc poczekam.Proszę o szybką odpowiedź śpieszy mi się.

(wiem że to głupia sprawa,ale nie chce nic znowu spaprać) :smile:

Link to comment
Share on other sites

Wejdź na partycję, na której zainstalowałeś tego niechcianego Windowsa i po prostu usuń folder Windows ;) Z listy przed ładowaniem systemu chyba się tego usunąć nie da - będziesz musiał sformatować całą partycję, a tego chyba nie chcesz, bo zakładam że masz na niej jakieś ważne pliki. Jeśli nie, to formatuj.

Link to comment
Share on other sites

Z listy przed ładowaniem systemu chyba się tego usunąć nie da - będziesz musiał sformatować całą partycję, a tego chyba nie chcesz, bo zakładam że masz na niej jakieś ważne pliki.

Mhrocznie by było... Plik odpowiedzialny za listę systemów wyświetlaną przedstartowo to boot.ini. Tutaj znajdziesz artykuł o jego edytowaniu.

Format partycji będzie najczystszą metodą pozbycia się niechcianego systemu, jednak i tak będziesz musiał najpewniej zmienić podany przeze mnie plik.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...