Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

pk14

Konfiguracja emulatora PS2 (PCSX)

Recommended Posts

no wlasnie to jest dziwne, bo niby gry oryginalne ok, emulator ok, ale biosy sa juz karalne ;p

co by nie bylo, na oficjalnej stronie jest beta 0.9.7. ktora bez zbednych konfiguracji dziala

ale

na youtube znajdziesz mase poradnikow dotyczacych oddzielnych konfiguracji gier do jak najlepszego dzialania, chociarz moze i da rade miec jedno unikalne ustawienie do wszystkich gier ;)

ps. ale jak nie kumasz w ogole nic z tych opcji albo dzialania emulatora radzę sobie odpuscic

Po wybraniu opcji czytaj z CD/dvd ,wyskakuje komunikat ,że nie da się włączyć gry czy coś takiego ,albo włącza się tak jak w oryginalnej konsoli ps2 menu i 2 opcje browser i ta druga. Nie wiem co dalej zrobić ,bo gra się nie włącza??? :sleep:

Mam 5 BIOS'ów 2 europa,2 usa i 1 jap. i chciałbym jeśli to możliwe ,aby ktoś podał mi gotową konfigurację ,albo plik do ściągnięcia z skonfigurowanym już programem. Zauważyłem też także ,że ja uruchamiam pcsxt.exe ,czyli test programu ,gdyż podczas uruchamiania pcsx.exe pojawia się następujący komunikat ,który podam w załączniku.(mam Windows 7)

post-75405-1298409475_thumb.jpg

Obawiam się, że niemożliwe jest posiadanie 5 konsol w tym 2 z USA i jednej z Japonii.

By emulacja była legalna, musisz posiadać BIOS z WŁASNEJ konsoli, wyciągnięty różnymi metodami.

Problem?

Checkem.

EDIT - Jeżeli pamiętasz, to daj linki z których ściągnąłeś BIOSy.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...