Skocz do zawartości

Słuchawki z porządnym basem!


Polecane posty

Witam. Poszukuję jakiś dobrych słuchawek do muzyki oraz do gier. Do wydania mam ok. 200, 250zł. Myślałem o słuchawkach Razer Carcharias. Czy sprawdzą one się przy zintegrowanej karcie muzycznej? Są dobre do muzyki? Czekam na opinie o nich oraz o innych DOBRYCH słuchawkach ;) Mikrofon...tak, zdecydowanie musi być ;)

ps. nie bijcie za to, że jest tysiąc wątków na forum o tym. ;) przejrzałem chyba z 300 i w większości ludzie pytają się o słuchawki do gier ;) u mnie jednak muzyka jest ważniejsza od gier.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koss UR40

W miarę mocny bass w sam raz dla ciebie.

Jest to konstrukcja otwarta więc nie izoluje dźwięków otoczenia

Z powodu braku mikrofonu musisz sobie zakupić podczepiany do koszulki lub kabelka a w ostateczności nawet gołej klaty :trollface:

2 najbardziej opłacalne:Zalman ZM-MIC1 lub Media Tech MT390

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprawdzą one się przy zintegrowanej karcie muzycznej?

Smiem twierdzic, ze to Razery ogranicza integre.xD

Do muzyki sluchawki dedykowane dla graczy za bardzo sie nie nadaja. Bardzo uniwersalne sluchawki z mocnym basem to Koss UR-40. Nie sa to moze sluchawki dla perfidnych bassheadow, ale dolne pasmo jest tam wyraznie podbite. Do tego sa wygodne i swietnie sie nadaja do gier. Mozna sie tez zainteresowac Creative Aurvana Live!, ktore rowniez maja spory bas. W przeciwienstwie do UR40, CAL! beda lepsze do muzyki, a gorsze do gier (ale wciaz lepsze niz sluchawki typowo gamingowe).

Mikrofon kup Zalmana lub Media-Tech MT390 Clip. Przyczepia sie je na kabel, a jakoscia dzwieku bija wbudowane mikrofony na glowe.

EDIT: ehh, Blady mnie wyprzedzil.:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje, za wasze wypowiedzi.

Jeśli chodzi o ten bass, to ok - przesadziłem ;) Nie wybierajcie słuchawek, które mają jakieś arcywielkie basy :)

Koss to firma, o której nic nigdy nie słyszałem, lecz patrząc na ceny niektórych słuchawek tej firmy ... :O :). Bardzo ciekawa propozycja, lecz nie wiem jak z tą konstrukcją otwartą - czy jest to dużo gorsze rozwiązanie niż słuchawki zamknięte? Oczywiście wiadomo, że chciałbym, by słuchawki jak najlepiej wyciszały dźwięki pochodzące z zewnątrz.

Creative Aurvana Live! również jest fajną opcją, szczególnie za to, iż jak mówicie - będzie lepszy do muzyki. Jeśli chodzi o grę na słuchawkach to wiecie - jak do tej pory jadę w CS'a na słuchawkach za ...15zł do skype ;) badziew masakryczny a wyniki w grach bardzo dobre ;)

a te Razery, które podałem na początku? syf raczej? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koss to firma mniej znana w Polsce, ale maja produkty, ktore sa bardzo dobre. Jakosc wykonania nie nalezy do najwyzszej, ale dzwiekowo sluchawki sa swietne.

czy jest to dużo gorsze rozwiązanie niż słuchawki zamknięte?

Otwarte sluchawki nie izoluja zupelnie w ogole lub minimalnie. Poprawia sie za to komfort (uszy sie nie poca) i przestrzen, dzieki ktorej muzyka brzmi naturalniej, a gry maja lepsza przestrzen.

CAL! i UR40 ni maja jakiegos nieziemskiego basu, ale tez nigdy go nie zabraknie.

Oczywiście wiadomo, że chciałbym, by słuchawki jak najlepiej wyciszały dźwięki pochodzące z zewnątrz.

W takim wypadku wybierz CAL!. One maja zamknieta konstrukcje i nie maja problemow z izolacja. UR40 sa calkowicie otwarte, wiec sie nie nadadza.

Razery to same 'syfy'. Myszki i podkladki firma ma niezle, ale sluchawek lepiej od nich nie kupowac. Carcharias tragicznie same z siebie nie brzmia, ale jak porowna sie je do innych sluchawek w tej (i sporo nizszej) cenie, to juz tak wesolo nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel w CAL! jest slaby, ale jesli bedziesz sluchawki dobrze traktowal, to nic im sie nie powinno stac. Dzwiek przez ten marny kabel jest troszke ograniczany, ale wciaz jest to bardzo dobrze grajacy sprzet. Ja wciaz bralbym CAL!.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...