Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krychu4195

Dobra strzelanina na multi [X360]

Polecane posty

Najwięcej graczy przesiaduje chyba teraz w becie trzecich Gearsów. ;p Z pełnych produkcji to właśnie druga część Gears of War tak jak zauważył WooWooWoo. Możesz pomyśleć też o Homefront. Jeśli olejesz tandetny do bólu single to tryb wieloosobowy jest całkiem niezły (imo lepszy niż w każdym CoD czy MoH 2010).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

- wszelakie call of duty od 4 do 7

- Gears of War 2 (jest xp x12 chyba, więc wszyscy grają żeby zdobyć po 2 latach upragniony 100 poziom w multi)

- Halo 3, ODST, REACH - albo rozumiesz fenomen tej gry, albo nie, jeśli zaliczasz się do tej 2 grupy to halo da ci zajęcie na setki godzin

- BF: Bad Company 2 - osobiście polecam, grałem ponad rok (nawet mój tata w to gra), zdobyłem 50 lvl. Tylko nie kupuj DLC vietnam, moim zdaniem się nie opłaca, średnie mapki, zero klimaty, ogólna frustracja.

- Left4Dead 2- obie części tej serii są fajne, ale w 1 ciężko obecnie znaleźć kogoś do gry, więc polecam 2 część.

- Crysis 2, taki CoD, tylko z nanokombinezonem.

- Forza 3, osobiście niezbyt lubię samochodówki, ale dla pasjonatów mnogość trybów, społeczność, domy aukcyjne, model jazdy itd z pewnością są kuszące.

Z tech gier w które grałem mogę ODRADZIĆ AC: brotherhood, nie wiem czym się tyle osób podnieca, gra jest nudna i schematyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...