Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cichy93

Grand Theft Auto IV - Nie mogę zainstalować patchy 1.0.6.0 i 1.0.7.0

Recommended Posts

Witam. Mam problem z instalacją dwóch ostatnich patchy do GTA IV (1.0.6.0 i 1.0.7.0). Ściągnąłem ręcznie ostatnie dwie łatki do tej gry. Podczas ich instalacji wyskakuje błąd :"Instalacja aktualizacji tytułu nie powiodła się. Zobacz dziennik w lokalizacji C:\Documents and Settings\admin\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\GFWLive\Install\Logs\titleuptade.log, aby uzyskać więcej szczegółów."

Treść pliku titleuptade.log

Launching Title Update: "D:\gry\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\GTAIV_TU_1060\UpdateTitle.exe" /selflaunch

Launching: D:\gry\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\GTAIV_TU_1060\TitleUpdate.msi ACTION=INSTALL REINSTALLMODE=amus LAUNCHEDVIASETUP=1 APPLICATIONROOTDIRECTORY="d:\gry\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV" TRANSFORMS=:Instance1 MSINEWINSTANCE=1

Error installing MSI at D:\gry\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\GTAIV_TU_1060\TitleUpdate.msi HR:0x80070667

Męczę się z tym już dwa dni, w Google nic ciekawego nie znalazłem (Czyli ponowne zainstalowanie gry i wyczyszczenie rejestru).

Teraz ponownie zainstalowałem grę, wcześniej nie miałem takich problemów. Nawet aktualizacja przez GFWL nie pomaga i wyskakuje taki sam błąd. No i oczywiście mam oryginała, bez dodatków.

Link to comment
Share on other sites

zrób tak jak mówi Raven82, po 1.0.4.0 zainstaluj 1.0.5.0, jeżeli wyskakuje Ci jakiś błąd podczas instalacji to wyłącz antywirusa i odpal patcha z katalogu gry (o ile pamiętam GRA ma nawet specjalny folder do tego -- ale głowy nie dam)

Link to comment
Share on other sites

Ale ja mam zainstalowane te patche. Patch 1.0.0.4 to 1.0.5.0. Łatki instalowałem po kolei (i musiałem zainstalować ponownie RGSC bo też nie chciały działać). Jakbyś się dowiedział który to folder jest, to bym zobaczył czy działa, a po wyłączeniu antywirusa automatyczna aktualizacja się nie powiodła.

Link to comment
Share on other sites

No, cały folder z patchem wrzuciłem do folderu z grą i nie pomogło ;/. System operacyjny - Windows XP. Wczoraj zainstalowałem ponownie GfWL ale też nie pomogło. Nie wiem dlaczego teraz ten patch nie chodził. Wcześniej też miałem jakieś problemy z instalacją patcha 1.0.6.0 ale sobie z nim poradziłem właśnie w taki sposób.

Link to comment
Share on other sites

hmmm, wyjmij patcha z folderu zanim wrzucisz go do folderu gry (tzn. patch oraz jego pliki nie powinny znajdować się w osobnym folderze), na googlach znalazłem info że najlepiej zainstalować samego patcha 1.0.7.0 na czystą wersję gry

Link to comment
Share on other sites

W folderze od patcha są trzy pliki - notki do odnośnie patcha, spakowane łatki do GTA IV i do dodatków.

Gdy rozpakuję łatkę do GTA IV otrzymuję dodatkowy folder z dwoma plikami .exe (TitleUptade i UptadeTitle) oraz spakowany folder Media1 w którym jest bardzo dużo plików.

Te dwa pliki (TitleUptade i UptadeTitle) i rozpakowany folder Media1 właśnie wrzuciłem. Nie pomogło.

Link to comment
Share on other sites

Również miałem ten sam problem co wy podczas aktualizacji GTA IV poprzez patch 1.0.6.0 oraz 1.0.7.0. Pojawiał się komunikat o treści "instalacja aktualizacji tytułu nie powiodła się". Rozwiązaniem problemu okazał się być program Windows Installer CleanUp możliwy do pobrania pod tym adresem: http://windows-installer-cleanup-utility.softonic.pl/

Program należy zainstalować a następnie uruchomić. Po jego uruchomieniu na liście należy znaleźć Grand Theft Auto IV, zaznaczyć a następnie kliknąć remove. Po tym zabiegu można przystąpić do instalacji patchy. Jakby ktoś miał problemy tutaj jest krok po kroku opisane co należy zrobić: http://www.youtube.com/watch?v=MfEYs7wv01E.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...