Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angli04s

Wiedźmin - błąd podczas uruchamiania (Tages Setup).

Polecane posty

Zainstalowałem właśnie Wiedźmina. Otwieram aplikację "launcher", wubieram opcję "Uruchom grę" i pojawia się pytanie o uprawnienia administratora (które posiadam), następnie o to czy chcę zainstalować ów sterownik, natomiast ostatecznie to (obraz w formie załącznika) i informuje mnie o tym, że rzekomo nie posiadam uprawnień administratora i nie uruchamia gry (error 1275). Instalacja przebiegła pomyślnie, więc nie wiem, w czym problem. :sad:

A jeszcze jedno po tym błędzie pojawia się następujące okno:

post-94256-1298021644_thumb.png

post-94256-1298021791_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedze że posiadasz Win 7 zapewne 64bit.

Z tego co pamiętam trzeba ją zainstalować na koncie Administratora. Wchodzisz w wiersz poleceń oczywiście "uruchom jako administrator"

i wpisujesz "net users Administrator /active:yes" bez cudzysłowia. Uruchamiasz ponownie wbijasz na Admina i instalujesz. jak skonczysz to żeby wyłączyć konto zamiast "yes" wpisujesz "no"

Albo spróbuj

"Instalacja gry na win7 64bit zajeła mi 2 dni. Wszystko działa elegancko, a zrobilem to tak:

z tej strony ściągnąlem driver:

http://www.tagesprotection.com/main.htm?page=minimum.htm - zainstalowalem go w trybie zgodności z vistą sp2 jako administrator. Nastepnie uruchomiłem i zainstalowalem grę.

W folderze /Pliki programówx86/Wiedźmin/System znalazłem plik witcher i zmienilem we właściwościach tryb zgodności na vistę sp2 uruchamiaj jako admin oraz odchaczylem wyłącz kompozycje wizualne i wyłącz kompozycje pulpitu.

GRA DZIAŁA.

Rejestrację odblokowujemy w ustawieniach firewalla i działa WSZYSTKO.

Miłej zabawy."

/\

Jest to wypowiedź "merkawa" z forum Wiedźmina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...