Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

xswistaqx

Rozwiązany: Głośniki 2.1 do 300zł

Recommended Posts

Jest nadzieja, że źródłem moich rocznych cierpień ze względu na trzeszczące - no właśnie nie wiadomo co - są głośniki. Tak więc trzeba je wymienić po czym spalić na stosie. Ale najpierw wymienić.

Na ten cel mogę przeznaczyć 300zł, celuję w 2.1 ze względu na to, że muzyka, której słucham w większości wymaga kopnięcia basu.

Jak na razie znalazłem Modecomy MC-2150/Microlaby FC 530, Wavemastery MX-3+ (idealnie pasują do moich wymagań ale firma mi nieznana) oraz Altec Lansing VS2421.

Tak więc czekam na opinie i inne propozycje z tym drobnym zastrzeżeniem, że nie mam za dużo miejsca na biurku tak więc satelitki nie mogą być większe niż 10x10cm.

Link to comment
Share on other sites

Microlaby FC 530 to chyba dobry wybor pod warunkiem, ze satelitki nie beda za duze. Na zdjeciach wygladaja na bardzo kompaktowe, ale dokladnie powiedziec nie moge. O Wavemasterach tez nic nie slyszalem.

Pewnie juz patrzyles, ale zlinkuje na wypadek:

http://www.techfanatyk.net/polecane-glosni...we-2-0-2-1-5-1/

W cenie ok. 300zl zachecajaco wygladaja Logitech Z-3e. Wedlug techfanatyka satelitki mozna powiesic na scianie, wiec problem zawalonego biurka tez by sie rozwiazal. Niestety, nie wiem jak z dzwiekiem, ale w spisie Evilla nie znalazly sie raczej tylko za wyglad.

Link to comment
Share on other sites

FC530 to granica pojemności mojego biurka. A wieszanie na ścianie nie wchodzi w grę - od monitora do ściany jest jakieś 0,5m.

Obawiam się, że wavemastery to po prostu tracer pod inną nazwą. Obie firmy mają zestaw 2.1 wyglądający niemal identycznie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...