Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

JamesVoo

Porównanie Xbox 360 i PS3 - Dyskusje

Recommended Posts

Sprawą zazwyczaj przeważającą przy wyborze konsoli (między tymi dwoma) najważniejsze dla wielu są eksy więc chyba trzeba o nich wspomnieć (Napisać listę najważniejszych lub wszystkich + np. średnia ocen w sieci.)

Link to comment
Share on other sites

@Marcin - O tym także myślałem, tylko jest z tym pewien problem.

Załóżmy że dzisiaj wypisuje sobie do eksów Uncharted 2 i jakąś tam średnią ocen. Za jakiś czas wyjdzie Uncharted 3, który okaże się poważniejszą grą i on powinien być wpisany. I tutaj byłby problem z aktualizacjami poradnika i to dość częstym, więc z tego zrezygnowałem. Ale jeśli dużo osób byłoby za, mogę napisać taką listę :)

Link to comment
Share on other sites

@Marcin - Ok, taka lista się pojawi

@Kruczek - Jest. W sumie już to dopisałem, ale początkowo było tylko o padzie na X360, ponieważ występuje on w wersji przewodowej i bezprzewodowej, a DS3 tylko w bezprzewodowej, ale zaznaczyłem że DS3 też nie ma kabelka :)

Link to comment
Share on other sites

Dużo gier na PS3 jest gorszej jakości

Oczywiście to coś co warto zaznaczyć, ale nie popadajmy w skrajność. Minimalnie gorszej jakości grafika czy chrupnięcie tu i ówdzie to rzecz drugorzędna. Różnic w niektórych grach jednak trzeba się dopatrywać z lupą. Zawsze jest to jednak podnoszone jako główny argument przemawiający o wyższości X360.

@thread - nie jestem pewien jak jest teraz, ale latem 2009, gdy razem ze znajomymi kupowaliśmy swoje X360 to w każdym pudle był headset. Z tego co wiem, to swego czasu był to standard. Jeśli obecnie jest inaczej to proszę uwagę zignorować. ^.^

Link to comment
Share on other sites

@JamesVoo - przydałoby się dopisanie w poradniku, że oba pady mają analogowy gaz/hamulec ;)

Kolega wyżej pisze o braku headsetu w Slim 4GB i w związku z tym mam takie pytanie: czy jeszcze czegoś brakuje w Slimce z dyskiem 4 GB? W poradniku mogłyby być także ceny poszczególnych wersji konsol (wiem, że się zmieniają, ale zawsze można poczynić aktualizacje co miesiąc/dwa ;)

Link to comment
Share on other sites

Informacja o headsecie dodana.

@Kruczek - Z tego co się orientuję i sprawdziłem po sklepach, to nie(o headsecie zapomniałem).

Z cenami jest tak jak piszesz, a z aktualizacjami bym musiał za każdym razem latać do modka, ponieważ znając życie temat będzie zamknięty, ale może to wrzucę :)

Link to comment
Share on other sites

@Kruczek11 - Slim 4GB(to pamięć -nie dysk,którego brak) to właściwie pełnowartościowa konsola bez dysku i headsetu,ogólnie jeśli komuś zależy na konsoli i nie ma za dużo pieniędzy, to polecam właśnie tą wersję,a jak dobrze szukacie to znajdziecie nówkę za sporo poniżej 700zł,ja wstrzymywałem się miesiąc i trafiłem u znajomego sprzedawcy. :)

Link to comment
Share on other sites

Zasłyszałem niedawno, że do Xboxa 360 można podłączyć urządzenie zewnętrzne, które będzie wykorzystywane jako dodatkowa pamięć, lecz tylko do 16 GB. Prawda to? Jeśli tak, to warto wspomnieć o tym w poradniku ;)

Link to comment
Share on other sites

@Kruczek - Tak, można podłączyć dysk twardy i pendrive pod USB z ograniczeniem do 16GB i uprzednim sformtowaniem(na konsoli) do odpowiedniego formatu. Można tam zapisywać gry itp. Bez formatowania można tylko doczytywać muzykę, zdjęcia i filmy. Dopiszę to.

Prosiłbym także o napisania przez jakiegoś posiadacza PS3, czy takie coś też tam jest możliwe(tzn. zapisywanie stanów gry na pen drive)

Link to comment
Share on other sites

Da się przenieść pliki zapisu na pendriva ale musi mieć partycję FAT32 bo inaczej PS3 nie wykryje. No a niektóre pliki są chronione więc w ogóle nie da się z nimi nic robić. Ale WYDAJE mi się że może być podzielony na dwie tzn. FAT32 i NTFS i będzie działało.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...