Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PEREJR0

Pad do PC za 10złotych

Polecane posty

Jak myslicie czy pad do pc o wygladzie tego z PlayStation jest cos wart? czy tez po pierwszym wychyleniu analoga/podlaczeniu do portu odmowi wspolpracy? Ewentualnie jakie macie dosiadczenia z takim/podobnym sprzetem. :ninja:

tu daje link do przykladowej aukcji z tym padem: http://allegro.pl/pad-usb-do-pc-podwojna-w...1445093479.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli np mozna kupic nie obawiajac sie ze trzeba brac od razu z 5 "zeby sie oplacalo" tylko ten jeden wytrzyma tak dlugo jak taki za jakies 50zlotych? :smile: Aha jeszcze jedno pytanie czy on posiada cos takiego jak wibracje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tytule aukcji masz napisane, że jest "podwójna wibracja", cokolwiek to znaczy. Ja akurat mam przykre doświadczenie z takimi tanimi padami. Kiedyś, jak jeszcze miałem PS2 kupiłem sobie drugiego pada, jak dobrze pamiętam to za ok. 20-30 zł. Po paru dniach(tygodniu?) analogi odmówiły posłuszeństwa nie powracając po wychyleniu do wyjściowej pozycji(wychyliłem np. w prawo, to już został z prawej strony, sam nie powrócił na środek). Jak łatwo się domyśleć grało się z tym okropnie, a więc można powiedzieć że było po padzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić na próbę można, niemniej możesz się spodziewać że się szybko zużyje (coś się odłamie, pękną gumki, przestanie działać analog, itp.). Również od nowości precyzja działania będzie słaba - analogi dają bardzo słabe wyczucie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli np mozna kupic nie obawiajac sie ze trzeba brac od razu z 5 "zeby sie oplacalo" tylko ten jeden wytrzyma tak dlugo jak taki za jakies 50zlotych? :smile: Aha jeszcze jedno pytanie czy on posiada cos takiego jak wibracje?

No ja już swoje (2) mam od roku i jak dotąd są w świetnym stanie i co najważniejsze nadal działają bez zarzutu ! Co do wibracji...może nie umiem ich włączyć, no ale niestety ich nie uświadczyłem :D Ale może po prostu trzeba sterowniki z płytki nagrać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...