Skocz do zawartości

The Lord of The Rings: War In The North


Polecane posty

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A mnie jedna rzecz zastanawia co do tych postaci.

Z tego co się orientuję to elfy zwykle w tolkienowskim świecie były specami od wszelkiego rodzaju podchodów, ukrywania się , spostrzegawczości i co najważniejsze łucznictwa. A Czarodzieje choć ludżmi nie byli to wyglądem ich przypominali. Więc dlaczego tutaj zrobiono elfkę czarodziejkę a człowieka zwiadowce. Rozumiem , że to dunedain , im także sztuka kamuflażu i wprawne oko nie są obce , ale jednak wolałbym elfa łucznika i człowieka czarodzieja. Nie wiem czemu, może to kwestia przyzwyczajeń albo coś . W każdym razie wydaje mi się , że tak byłoby bardziej Tolkienowsko :).

Gra zapowiada się dość dobrze, razi mnie tylko ten mag jako klasa postaci. Czarodzieje byli na tyle nieliczną i elitarną grupą w Śródziemiu, że zmieniłbym właśnie elfkę-maga na elfkę-łucznika (czyli zrezygnował w ogóle czarodzieja) a z człowieka zrobił bohatera "od wszystkiego" albo walczącego w zwarciu, nastawionego na zadawanie obrażeń.

Na RPGa roku też bym nie stawiał, bo to zręcznościówka z elementami RPG a nie "pełnoprawne" RPG w moim przekonaniu, co grze powinno wyjść tylko na dobre. Z pokazanych materiałów wychodzi, że system walki jest dobrze zrealizowany i efektowny, więc na siłę mechaniki z RPG bym nie pchał. Jakiś rozwój postaci na pewno będzie i na tym niech poprzestaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światowa premiera będzie 24 sierpnia, więc u nas premiera powinna być gdzieś w okolicach końca sierpnia.

Co do gry, to jako fan uniwersum Tolkiena czekam na nią i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Jak dobrze pójdzie, to kupi się w dniu premiery :) Zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światowa premiera będzie 24 sierpnia, więc u nas premiera powinna być gdzieś w okolicach końca sierpnia.

Co do gry, to jako fan uniwersum Tolkiena czekam na nią i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Jak dobrze pójdzie, to kupi się w dniu premiery :) Zobaczymy.

No to spoko. Koncowka sierpnia. Liczylem na pazdziernik moze listopad a tu sierpien. Cudnie. :)

Ja tez z niecierpliwoscia czekam i w dniu premiery na 100% pierwsze co zrobie po sniadaniu to bedzie wizyta w empiku po edycje kolekcjonerska :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ma wyjść pod koniec sierpnia ? To nawet dobrze . Ja bym jednak chciał aby kolejną grą z pod uniwersum Władcy Pierścieni była gra Władca Pierścieni Bitwa O Śródziemie 3 . Pierwsza część była genialna i nadal chętnie pocinam w multi i singlu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea gry akcji w uniwersum LoTRO - coś pięknego. Szkoda, że trudna do zrealizowania. Do War in the North jestem sceptycznie nastawiony. Chciałbym w końcu otrzymać grywalną siekankę, w której ciosy będą płynne, a postać nie będzie poruszać się jak kloc. Pamiętacie taką gierkę Rune? Dla mnie to do dziś ideał slashera na PC.

Twórcy WitN muszą się postarać i napracować nad systemem walki i wszystko będzie dobrze. Niby tak niewiele, a tak dużo od tego zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władców Pierścieni lubię ale ta gra do mnie nie przemawia

coś mi w niej nie leży i wydaje mi się że będzie z tego

kicha. A jak będzie jeszcze zobaczymy oby nie tak jak myślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super . Przed chwila przeczytałem na stronie glownej newsa ze premiera gry bedzie dopiero 4 listopada. Zdolowac idzie:(

W komentach pisza ze podobno cenega ma w zwyczaju olewac wydawanie gier po polsku to prawda?

Jesli tak to juz wogole kicha, wolalbym pograc sobie we wlasnym jezyku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po polsku, czy angielsku to i tak nie ma znaczenia. Zrozumieć bardzo łatwo, a liczy się gra sama w sobie. Od zapowiedzi mam ochotę w nią zagrać. Coś w tym jest, że wszystkie gry z serii LotR wciągają do siebie xd. Przynajmniej ja tak sądzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up co przyciąga do gier z Władcą Pierścieni? To właśnie uniwersum. Te postacie, rasy (Uruk-hai FTW!) cały ten świat. Marzy mi się taki RPG (w stylu Gothica czy Obliviona) w tym właśnie uniwersum, z całym Śródziemiem żyjącym własnym życiem. Żeby można było zagrać takim właśnie Urukiem. Mmm rozmarzyłem się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urukiem w RPG? Przecież to istoty mało rozumne są :) Chociaż jeśli przyjąć, że jesteśmy jednym z tych 'yntelygentnych' i wypełniamy różne questy w Mordorze, Isengardzie i co jakiś czas chodzimy na bitwy i bitewki, to czemu nie, ja jestem jak najbardziej za. Największą zaletą takiej gry byłaby możliwość robienia naprawdę niebanalnych DLC-ków.

Co myślicie o okładce WitN? Według mnie bardzo fajna (mroźne góry FTW!), tylko trochę przesadzili z tymi naramiennikami (?) Czarnoksiężnika w kształcie czaszek/głów. No i tak mi się wydaje, że sama postać Czarnoksiężnika jest wpasowana w tło trochę kiepsko, widać zwykły kopiuj/wklej w Photoshopie. Powinna być nieco bardziej zlana z resztą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra z tym graniem Urukiem może trochę przesadziłem ale ja po prostu ich uwielbiam. :) Ale taki RPG było by super. A co do okładki: mi się podoba, poza tym zawsze powtarzam: to tylko okładka. Liczy się gra a nie opakowanie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez bym zagram w takiego władce w stylu obliviona . To by było coś , hicior jak nic.

LAXER - masz racje newazne czy po polsku czy po angielsku . I tak zagram , ale mimo wszystko duzo fajnie graloby sie w ojczystym jezyku . Nie mowie tu o dubbingu bo tego nie lubie ale sluchac angielskich dialogow i moc przeczytac po polsku to wtedy jest fajnie :)

Tak na marginesie. Wie ktos ile bedzie kosztowala kolekcjonerka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłem młodszy i pod wielkim wpływem Władcy... to bardzo chciałem grę cRPG na silniku Baldur's Gate 2 w świecie Śródziemia... kurcze, że też żadna firma tego nie zrobiła. To jedno z moich niespełnionych marzeń ;) Wcielić się w losy bractwa w 3-częściowej sadze RPG, każda część zajmująca po 60-80h... Może kiedyś coś takiego wydadzą. Hardcore'owe RPG z krwi i kości :)

A jeśli chcielibyście pograć we Władcę... w stylu Elder Scrolls, to pograjcie w LotRO. Jeśli chodzi o odwzorowany świat, to zrobione jest to kapitalnie, do najmniejszych szczegółów dla maniaków tolkienowskich. Co nie zmienia faktu, że jako MMO sprawdza się średnio (drewniana walka, bardzo ubogie RVR - a przecież to powinien być priorytet, epickie batalie między Dobrem a Złem - za dużo nudnych questów, durne grindowe traity - zabij 500 wilków żeby odblokować jakiś...). Cholera, czemu nie jestem tam game designerem.

WitN to niestety nie będzie RPG, tylko slasher z minimalnymi elementami odgrywania postaci. Kupię, ale dopiero jak stanieje, chyba że Snowblind mnie zaskoczy pozytywnie i gracze będą się nad nią rozpływać - wtedy szybko pobiegnę do sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lekką nadzieję, żę LoTR : WitN przywróci renomę serii (dobry Powrót Króla i fatalny Conquest).

BTW Wiadomo coś o wymaganiach sprzętowych? Chyba czas dokupić kilka nowych podzespołów :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy wieszają psy na Conquescie. Mi się on podoba, do tej pory nie znudził mi się. Choć przydało by się by niektóre elementy bardziej rozbudowano wtedy byłby lepszy. Mam nadzieję, tak jak kolega RaxusV, że LotR: WitN okaże się świetną i grywalną grą z soczystą walką. :) (dużo tych ą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...