Skocz do zawartości

The Lord of The Rings: War In The North


Polecane posty

Ja po obejrzenie ostatnich trailerów z fragmentami gameplay'ow i reportaza z e3 nie tylko mam nadzieje ze gra mi sie spodoba ale jestem tego pewien .W koncu bedzie cos z wiekszym rozmachem i konkretna fabula, a takze mozliwoscia ingerowania gracza w swiat gry a nie tyko podporzakowywaniu sie biegowi wypadkow. :)

Tak apropo dla zainteresowanych. Polecam te strone dla tych co lubia gry LotR xD

http://bfmeworld.pl/news.php

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Intel Processor - Core 2 Duo E6600 2.4GHz

AMD Processor - Athlon 64 X2 Dual Core 6000+

Nvidia Graphics Card - GeForce 8800 GTS

ATI Graphics Card - Radeon HD 3800 series

RAM (Memory) - 2 GB

Hard Disk Space - 5 GB

Direct X - 9

Wymagania przewidywane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie grałem w żadnego LOTRa oprócz Online, a War In The North mnie przekonało i dołączyłem ją do listy gier które chce kupić w tym roku. Mam nadzieję, że zbierze wysokie noty i osobiście jej kibicuję ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SplaTt333 Wielkie dzieki. Jesli beda takie wymagania to wejdzie mi chyba bez problemu :)

Toblip - tobie to dobrze ty dolaczyles Władce do LISTY gier ktore kupisz. Ja niestety kupie w tym roku tylko wladce pierscieni . Reszte kasy trzeba zostawic na prawko :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego nie ale kasy wicej by sie przydalo bo jeszcze w tym roku przeciez skyrim , batman i inne gorace tytuly , w ktore tez bym chetnie popykał . No ale WitN to priorytet a jak kupie cos jeszcze to nici z prawka jazdy i zamiast popylac sobie motorkiem to bede na piechote laził. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się wydaje, że Podbój nie był taki zły. Można było pograć różnymi postaciami (w tym bohaterami z uniwersum Władcy Pierścieni) co urozmaicało rozgrywkę. W LotR:WitN też będą różne klasy i ogólnie wszystko będzie bardziej rozbudowane, więc wydaje mi się, że gra będzie naprawdę dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko , że twórcy ograniczyli ten wybór klas nakładając na każdą z postaci klasę zależnie od rasy. ( np . krasnolud będzie mógł być tylko wojownikiem. :( ). Do tego Każdy z bohaterów będzie miał już imię z góry ustalone.

I nie jestem pewien , ale z tego co się orientuję to wygląd też będzie narzucony przez twórców(jeśli się mylę to sorki).

Ale to tylko drobne minusy , które raczej nie powinny zabrać radochy z rozwalania orkowych czerepów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to będzie RPG. (Przynajmniej twórcy tak mówią). Wydaje mi się, że gra RPGiem roku nie będzie bo wychodzą (lub juz wyszły) takie gry jak Wiesiek 2 czy Skyrim. Osobiście bardzo w noweg LotR wierzę i mam nadzieję, że będzie świetną grą ale RPGiem roku raczej nie będzie. Takie jest moje skromne zdanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RPG roku? Jak na razie widzę w tym tytule więcej siekanki, ale każdy woli co innego :P Tak czy inaczej, szans na tytuł nie widzę z racji zabójczej oraz - nie ukrywajmy - naprawdę mocnej zarówno w wykonaniu jak i marketingu konkurencji, bo w tym jednym wypadku sama marka nie zapewni wielomilionowej sprzedaży a przynajmniej taka jest moja opinia. Pożyjemy, zagramy, ocenimy ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(bo to chyba rpg będzie? czy się mylę?)

WitN wygląda na grę akcji stworzoną pod co-op z elementami charakterystycznymi dla gier RPG (rozwój postaci, jakiś tam wpływ na fabułę, itp.). Więc raczej można go podpiąć pod RPG. ;p

Co do gry RPG roku... Nie sądziłem, że ktoś ma wobec WitN tak wielkie oczekiwania. Ja tam liczę tylko i wyłącznie na porządny system kooperacji. Wątpię, żeby pod innymi względami gra zadowalała. Chociaż jakby się tak dłużej zastanowić, to marka LotR ma raczej szczęście do gier. Pamiętam świetne The Two Towers i The Third Age z PS2, potem bardzo dobre Return of the King, którego przeszedłem na PC kilka razy. Parę naprawdę fajnych strategii (War of the Ring czy seria The Battle for Middle-earth). Tactics na PSP był ciekawie zaprojektowany i też był grą udaną. Aragorn's Quest jak na swój target się sprawdza. Tylko jeden Conquest był raczej przeciętny.

W MMO nie grywam, więc o LotRO się nie wypowiem.

Może War in the North dobrze się wpisze w tą tradycję. Nie obraziłbym się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że elementy RPGowe nie będą zrobione i dodane do gry na siłę tylko dobrze zrealizowane, coop będzie dobrze zrobiony a walka soczysta i satysfakcjonująca, a fabuła zjadliwa to będzie ok. To wszystko czego od tej gry oczekuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jedna rzecz zastanawia co do tych postaci.

Z tego co się orientuję to elfy zwykle w tolkienowskim świecie były specami od wszelkiego rodzaju podchodów, ukrywania się , spostrzegawczości i co najważniejsze łucznictwa. A Czarodzieje choć ludżmi nie byli to wyglądem ich przypominali. Więc dlaczego tutaj zrobiono elfkę czarodziejkę a człowieka zwiadowce. Rozumiem , że to dunedain , im także sztuka kamuflażu i wprawne oko nie są obce , ale jednak wolałbym elfa łucznika i człowieka czarodzieja. Nie wiem czemu, może to kwestia przyzwyczajeń albo coś . W każdym razie wydaje mi się , że tak byłoby bardziej Tolkienowsko :).

Lubro z tobą się w pełni zgadzam co do poprawności dotychczasowych gier Lotr.

Powrót króla również kilka razy przeszedłem. W Thir Age i Wojne o Pierścień co prawada nie grałem , bo nie mam Playstation , ale widziałem i muszę powiedzieć , że bardzo mi się podobały. Chętnie bym pograł , ale zakładam , że na PC takiej możliwości nie ma :). No i na koniec wybitna Bitwa o Śródziemie . Nie obchodzi mnie co myślą inni , ale pierwsza odsłona tej serii niezmiennie od daty jej premiery zostaje na mojej top liście i jest moją ulubioną gra. Jak dla mnie najlepsza strategia :). Sam nie wiem dlaczego ale dwojka juz mi az tak nie podeszala tak samo jak dodatek do niej( Chociaz nie twierdze ze mi sie nie podobaja) . Moze dlatego ze tam budowac juz mozna bylo w dowolnym fragmencie mapy i zrobione bylo to troche nieudolnie , a w jedynce ujely mnie miedzy innymi te sloty na budynki ( bardzo ciekawa rzecz ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RPG roku? Proszę was. Jak dla mnie ta gra nie zapowiada się nawet na rpg, większość czasu będziemy siekać w co-opie.

Takie dodatkowe info dam, gdyby ktoś chciał pograć w strategię w świecie LOTR to polecam mod "Third Age" do gry "Medieval:Total War 2". Gram w niego od dawna i muszę powiedzieć że ten mod jest zrealizowany o wiele lepiej niż jakakolwiek pełnowymiarowa gra wydana dotychczas w uniwersum śródziemia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...