Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gargul221

Rozwiązany: Dragon Age Przebudzenie Gold

Polecane posty

Cześć , mimo iż może to rozzłościć niektórych forumowiczów chciałbym zapytać , ponieważ jestem na głodzie cheatowym (chodzi o cheat na kase) nie moge w DAO Przebu dzenie , poprawnie wpisać kodu " zz_money XXXXXX " nie wiem czemu wyświetla mi że ten kod jest niepoprawny , a ponieważ jestem na głodzie cheatowym więc nie umiem grać bez kasy a próbował nie będę , więc jeżeli ktoś wie jak zcheatować kase to niech mi powie please :( czy to za sprawą grzebania w plikach czy inaczej)

P.S : Proszę o powstrzymanie się w pisaniu złośliwych komentarzy i tak ich nie będę czytać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie ma czegoś takiego jak "głód cheatowy". To po prostu lenistwo :P

Co do tematu, zmieniłeś właściwości pliku startowego i pliku w katalogu użytkownika?

"C:\Games\Dragon Age\bin_ship\daorigins.exe" -enabledeveloperconsole

Now, open the keybindings.ini file found in the game folder (My Documents\BioWare\Dragon Age\Settings\). Find the line OpenConsole_0=Keyboard::Button_X (GRAVE is default, change X to ~, or the key above Tab)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,miało nie być złośliwych komentarzy,ale powstrzymać się nie mogę, ponieważ DAO jest jedną z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem( z resztą nie tylko ja) i powiem tylko jedno: Jeżeli musisz używać kodów w DAO na kasę lub jakichkolwiek innych to lepiej graj w tetrisa lub wracaj do piaskownicy -gdzie jest twoje miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,miało nie być złośliwych komentarzy,ale powstrzymać się nie mogę, ponieważ DAO jest jedną z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem( z resztą nie tylko ja) i powiem tylko jedno: Jeżeli musisz używać kodów w DAO na kasę lub jakichkolwiek innych to lepiej graj w tetrisa lub wracaj do piaskownicy -gdzie jest twoje miejsce.

ok i tak znalazlem sposob kolega mi pokazal ze w amarancie po wejsciu na blanki jest ciana zbugowana a za nia lub tj w niej skrzynia w ktorej jest 50k Suverenow :) po kazdym wejsciu do amarantu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...