Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MarxonGordon

Rozwiązany: Problem z instalacją Blue Soleil 1.6

Recommended Posts

Witam

Podczas instalacji (z oryginalnej płyty dołączonej o adaptera) wyskakuje po 100% takie okienko(załącznik 1) i naciskam ok i czekam. Dalej jest o uaktualnianiu sterowników i gdy do chodzi do instalacji Bluetooth AV/HS Audio wyskakuje takie okienko (załącznik 2). System Windows XP jest oryginalny, na moim komputerze w Polsce nie miałem problemów z instalacją, jednak na tym wyskakuje taki błąd. Nie wiem czy się zgodzić więc naciskam zatrzymaj instalację.

Proszę o pomoc.

post-65990-1297634706_thumb.jpg

post-65990-1297634713_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

To nie jest błąd, tylko ostrzeżenie o niepodpisanych sterownikach. Przeczytaj uważnie co tam jest napisane.

Choć tak szczerze mówiąc, to te sterowniki są jakieś dziwne. Sprawdź, czy je w ogóle potrzebujesz. Jeśli nie, to przemyśl, czy naprawdę chcesz to instalować.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie potrzebuję tych sterowników by korzystać z adaptera bluetooth. Na moim kompie to instalacja przebiegła pomyślnie i takie ostrzeżenie nie wyskakiwało, a tutaj tak. Ten komputer to jest jakiś iQon i tu nawet nie ma karty graficznej tylko jakiś akcelerator 3D VIA/S3G UniChrome IGP, procek Intel Celeron 3.06GHz, 3.07GHz i 448 MB ram :/ Mało gier na nim chodzi, jedynie GTA:VC, NFS:MW, THPS3, RF, Planescape: Torment. Tu też większość programów takich jak AllPlayer,WinRar itd. instalowałem bo prawie żadnych nie było.

A i o co chodzi z tym przejściem testów zgodności systemu Windows XP by uzyskać logo Windows? System jest z Service Pack 3 jeśli to ważne.

To nie jest mój komp tylko jakiś stary kuzynki co akurat z nią mieszkamy teraz w Irlandii, ale raczej trzeba będzie na następny raz przylecieć z moim z Polski jak się dom/mieszkanie kupi, ale to tylko tak przy okazji napisane na wytłumaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Sterowniki nie przechodzą testów zgodności, jeśli nie są oficjalnie zatwierdzone przez MS. Najczęściej instalacja takich sterowników jednak niczym nie grozi. W samym systemie powinny być jakieś sterowniki do bluetooth i u mnie one działały. Spróbować warto.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...