Skocz do zawartości

Monitor zwykły czy z 3d (nvidia 3d vision)? Co kupić?


Spens13

Polecane posty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w obecnej chwili nie ma się co pakować w 3D. Owszem, taka gra jest całkiem fajna, ale ta technologia jest stanowczo za droga i wciąż niedopracowana (konieczność noszenia specjalnych okularów, itp), jak też wymaga bardzo mocnego komputera. Ponadto na dłuższą metę jest to niewygodne i po jakimś czasie ma się chęć powrotu do tradycyjnej grafiki. Oczywiście to są moje prywatne odczucia, niemniej radziłbym się poważnie zastanowić przed kupnem takiego monitora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jojo2 Ma całkowitą racje, 3D jest fajne, ale nie z okularami, pozatem niektórzy nie widzą 3D(np: mój kolega widzi 3D w kinie, ale na telewizorze 3D już nie)ogólnie okulary są niewygodne, a teraz na PC dość mało tytułów wykorzystuje 3D. Jeżeli naprawde chcesz mieć monitor 3D, to poczekaj, aż wyjdą na niego tytuły, oraz jak będzie bez okularów i będzie miał dobrą cene;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że można cieszyć się 3D dzięki takim programom jak iZ3D, które zmieniają grę 3D(tzn. taką z modelami, teksturami, widokiem tpp...) na 3D(musi to być gra w 3D a nie w 2D, myślę, że rozumiesz). Można to zrobić na zwykłych okularach anaglifowych(czerwono-niebieskie), ale także tych, od 3D Vision(z "przyciemnianymi" szybkami). Anaglify można odpalić na zwykłym monitorze(sam tak nie raz robiłem) a te drugie wymagają ekranu 3D, ale efekt jest o wiele lepszy. Dzięki temu programowi prawie każda gra obsłuży 3D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

i co? posłuchałeś się ludzi, którzy nigdy nie widzieli, ale wiedzą lepiej? ;)

wbij na forum nvidii i poczytaj co ludzie piszą zamiast pytać o opinię randomów z neta, którzy jako argument podają cenę, ferrari też nie jest tanie, czy to szajs przez to?

okulary są niewiele cięższe niż zwykłe i nie przeszkadzają, włażą na zwykłe okulary też, i dodatkowy bonus do iolacji od świata zewnętrznego ;) (btw, może ludzie w okularach też powinni je wywalić, bo niewygodne?)

nie będzie lepszej technologii 3D niż ta, co najwyżej częstotliwość zwiększą, ale jakość obrazu lepsza nie będzie, co najwyżej gorsza, pasywy i bezokularowe to pomyłka i gadżet dla posterów pokroju tych powyżej ;)

nie ma powrotu do 2D

ale najlepiej plazmę albo przynajmniej 27" (okulary mają w zestawie od razu to cena wyjdzie jak za 24)

24 jest ok ale małe :/

problemy są z 1 gierką na 10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...