Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k4cz0r

Uniwersalny lapek do 1100-1300

Polecane posty

Sprzedaję swojego PC [jest wątek na forum], i planuję kupno jakiegoś laptopa. Podstawowe wymagania:

- przekątna najlepiej 15-16 cali, nie chcę większego bo po prostu będzie za duży. Znajomy ma 17,3 i na kolanach ledwie się trzyma...

- laptop ma być uniwersalny: od czasu do czasu chętnie odpaliłbym FIFĘ 11, CS, może coś nowszego [detale nie istotne...aby pograć przyjemnie], chociaż głównie GG, przeglądanie Internetu i słuchanie muzyki

- czytnik kart SD lub Bluetooth [oczywiście najlepiej obie ale jedna z tych konieczna]

- w miarę nowa konstrukcja, jak z laptopem nie będzie to zainstaluję własnego Win7 a do niego potrzeba co najmniej 2GB Ram i jakiś przyzwoity procesor, np. Core (2) Duo min. 1,8 GHz i koniecznie dedykowana karta [kiedyś może wymienię]

To chyba tyle z wymagań, oczywiście najważniejsze - mogą być używki z Allegro. Nawet wskazane, bo nówkę laptopa w tej cenie ciężko byłoby złapać [raczej netbooka, a to mnie nie interesuje]. Przeglądałem co nieco po Allegro i takie modele znalazłem godne uwagi [wszystkie w cenie do 1300 zł]:

- HP Pavilon DV5-1140EW

- Acer Aspire 5738ZG

- Acer Aspire 5536G

- Samsung R522 [nie wiem jaki to konkretnie model - z Core 2 Duo 2GHz, 4GB Ram i Radeon HD4300]

Poszperałbym więcej ale tego jest za dużo a ja po prostu na lapkach się nie znam. Wiem, że każdy producent robi inne chłodzenia, ale który lepsze ? Tego nie wiem....patrzyłem tylko na specyfikację i na stan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...