Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kubasolo

Test Drive Unlimited 2

Polecane posty

Wystarczy przewinąć w dół kursorem, sam wczyta kolejne osiem wyników. Szkoda tylko, że po kilku takich operacjach ląduje z błędem w systemie... Może i dołączę do klubu, ale dopiero po kolejnej łacie ;]

Nazwę macie, jeżdżę sobie przeważnie wieczorami, głównie po Oahu. Może wpadniemy na siebie gdzieś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się zdecydujesz to możemy się gdzieś spotkać i wtedy cię przyjmę bez tego wyszukiwania;)

nie można szukać po nazwie?to byłoby najlogiczniejsze-wpisujesz i masz,przecież tych klubów są setki(tysiące?) i przewijanie się po 8jest nurz...nużą...nu...monotonne;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładne do tego przewijam o 8 i kolejne 8 a pozniej znowu mam te same... powinni dodać więcej opcji wyszukiwania jak kraj/nazwa itp.

Ad.Meeting

Ja się bujam na Ibizie Astonem Vantagem :) A co do spotkania to jaka mam pewność ze akurat z tych 8 graczy na mapie bedziesz Ty ? Jak to zrobić ? Proponuję na piątek wieczorem się podłączyć i odnaleźć w grze. Może więcej graczy CDA by się znalazło. Tylko znajdzmy jakieś dobre miejsce (można zamieścić screena gdzie).

Albo poczekamy na patcha który poprawi kluby i moze doda więcej opcji wyszukiwania bo teraz to coś znaleźć to graniczy z cudem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok klub znaleziony i zapisany. Przydaloby sie wiecej czlonkow. Aha... Czemu jak wchodze do klubu na ibizie sobie jestem a pozniej wychodze to jestem na Oahu i musze wracac samolotem? Tam jest siedziba ? Nie da sie tego zmienic ? Troche mnie to denerwuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...