Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mazzakollo

Chyba BSOD...

Polecane posty

Hej.

Ostatnio coraz częściej podczas używania komputera pojawia mi się niebieski ekran z białymi napisami, który znika po jakiejś sekundzie , a następnie komputer się restartuje i pojawia się komunikat, że System Windows odzyskał sprawność po poważnym błędzie. W poglądzie zdarzeń mam coś takiego :

Kod błędu 1000008e, parametr 1 c0000005, parametr 2 bd2af8cb, parametr 3 b3f2693c, parametr 4 00000000.

Co to oznacza ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, co ta strona.

Najpewniej sterowniki, BIOS, lub któraś pamięć, ale poczekam na dalsze informacje, to może krąg podejrzanych będzie mniejszy.

Wystarczy, że skompresujesz zawartość katalogu C:\Windows\Minidump i wrzucisz to na speedyshare. Wtedy to postaram się rozwikłać u siebie. Debugging tools jednak ciut waży, jeśli doliczyć do tego symbole debugowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy są powodowane przez sterownik nVidii. Na początek spróbuj przeinstalować sterownik od karty graficznej i zobacz, czy to coś da. Jeśli nie, to będziemy szukać przyczyny dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też może pomóc. Jeśli jednak tak się nie stanie można jeszcze spróbować odinstalować sterownik, użyć Driver Sweepera w trybie awaryjnym, a następnie zainstalować sterownik na nowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...