Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

varamir

Rozwiązany: cooler master 430 vs 370

Polecane posty

witam, sorki za troszkę debilne pytanie (sam nie lubię jak mi się zadaje proste, lub zadawane już pytania), ale nie mam czasu grzebać o dokładnych różnicach: jaka jest różnica między elite 430, a elite 370 od coolermastera? Tylko układ przycisków (w 430 z boku power) liczba kieszeni i okno w 430 i drobne wymiary?

Jak to jest z układaniem kabli w środku?

370 ma wentylator z przodu?

Nie ma problemu z przypadkowym wciśnięciem w 370 powera?

Mają jakieś filtry przeciw kurzowe?

Która wg was jest optymalniejsza? O ile w ogóle jest jakaś różnica... (jutro idę do bitcomputera i nie wiem w sumie w co zainwestować...)

Z góry dzięki za pomoc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-430 ma świecący na niebiesko wentylator z przodu - 370 ma go z tyłu i jest bezkolorowy

-370 jest lżejsza

-Obie obudowy mają filtry przeciwkurzowe i system montażu beznarzędziowego

- nie wiem jak to wygląda z ułożeniem kabli, ale model 370 ma specjalny otwór, który pomaga w montażu coolerów wymagających przykręcenia backplate'a z tyłu płyty głównej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wybór między jedną a drugą to kwestia gustu, bo są to bardzo podobne konstrukcje.

Z układaniem kabli może być trochę zabawy (jak w każdej obudowie w tym przedziale cenowym), ale zdecydowanie jest wykonalne.

370 ma tylko wentylator z tyłu, natomiast 430 ma tylko wentylator z przodu.

Co do powera to powiem szczerze - nie wiem. Ale jak w tandetnym iBoxie Lynx 202K z ogromnym guziorem nie ma problemu, to czemu by miał być w Elitce? :P

Obydwie obudowy mają filtry na froncie, górze i pod zasilaczem. Bez filtrów pozostaje tył (i tak są tu niepotrzebne) oraz spód.

Generalnie wybierz tą, która się Ci bardziej podoba. Pamiętaj tylko że nie wszystkie 430 mają okno (wersje KWN mają, a KKN nie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki. wczoraj przestudiowałem wszystkie za i przeciw i wiem że wolę 370 (jest mniej bajerancka). Dzięki i następnym razem od razu zacznę od strony producenta (choć np z głośników/słuchawek to niektórzy producenci taki misz masz robia że szkoda czasu ;/) Tak czy siak jeszcze raz dzięki i spokojnie mogę iść do sklepu ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...