Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AssaT

Mass Effect 2, problem z instalacją

Recommended Posts

Witam. Dawno temu kupiłem Mass Effect 2. Nie mogłem zainstalować, więc dałem sobie spokój. Jednak teraz próbuję jeszcze raz, bo chciałbym w końcu zagrać. Jednak już przy instalacji pojawia się błąd. Po włożeniu pierwsze i drugiej płyty, już pod sam koniec wyskakuje coś takiego: Instalacja nieudana, ponieważ brakuje jakiegoś składnika lub dysk został wyjęty z napędu (nie cytuję) Obie płyty są w stanie doskonałym, żadnych rys. 10/10 w CDA a ja zagrać nie mogę?! POMOCY! :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

A może napęd jest przyczyną problemu. Miałeś kłopoty z innym płytami?

Wydaje mi się najbardziej prawdopodobne. Problem jest także gdy odpalam Prototype. Szczerze mówiąc to włączyłem tylko raz, a teraz gdy wkładam płytę do napędu, laptop buczy, buczy i nic . Tylko nie wiem dlaczego, bo ma on rok. Wiem, że nie jest on jakoś specjalnie przeznaczony do gier, ale żeby żadna nie działała? Nie chce się tam także zainstalować kilka innych gier, między innymi te z CD-Action. Tylko pytanie: co może być z laptopem nie tak, skoro jest praktycznie nowy i bardzo dbale użytkowany w niewielkim stopniu. Gdy wkładam jakąś płytę, słychać jak zaczyna pracę, ale wydaję mi się jednak ona zbyt głośna, przerywana ciszą. Jakby chciał (ominę przykład) a nie mógł. Całe szczęście, że nie jest on moim laptopem i mam gdzie grać, bo dawno wylądowałby za balkonem.

A, i nie mam przenośnego internetu, a laptopa używam tylko w podróży.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli sprzęt ma dopiero rok to powinien być na gwarancji - zawsze możesz zlecić serwisowi zbadanie sprawy. Możesz wcześniej jeszcze zapodać płytę czyszcząca do napędu (bo jak rozumiem samodzielne czyszczenie raczej nie wchodzi tu w grę). Być może rozwiąże to problem.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...