Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bodder

Rozwiązany: Samsung Galaxy i5800

Polecane posty

Witam. Mam możliwość kupienia Samsunga Galaxy i5800 za 200 zł w abonamencie, i teraz mam kilka pytań oraz wątpliwości: posiada on ekran pojemnościowy (taki jak ma iphone), czy oporowy (ten z gorszej półki)? Wydaje mi się, że pojemnościowy, ale warto się upewnić. Będę miał na "własność" pierwszy telefon dotykowy w życiu (niby mam jeszcze ipoda, ale specjalnie dużo do pisania to tam nie mam), i czy nie będzie mi to utrudniało specjalnie szybkiego pisania smsów? No i przede wszystkim: muzyka! Jak się sprawdza ten telefon pod względem słuchania muzyki oraz przeglądania stron internetowych? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ten telefon zawrotnej prędkości nie ma.200 zł w abonamencie to ja bym za niego nie dał.Sam w sobie kosztuje koło 600zł.Muzyka to jak w telefonie.Wyświetlacz nie jest oporowy, jest bardzo gładki i bardzo dobrze chodzi oraz bez żadnych "lagów". Ja posiadam i5700, ale i5800 to jest prawie to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma androida, co jest wielkim plusem (i5700 pewnie też). A jak internet się tam sprawdza? Mi się bardzo spodobał ten telefon, jedyny minus to właśnie brak klawiatury qwerty. Mam jeszcze kilka dni na podjęcie decyzji. Czekam na dalsze komentarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet...w sensie ile pobiera MB?Jeżeli tak to powiem że sporo jak każdy telefon z Androidem.Myślę że jak się ograniczy ilość obrazków w ustawieniach to będzie mniej pobierało.Jeżeli chodzi o prędkość no to nie zachwyca...na WiFi także.Wszystko zależy od przeglądarki chociaż ja używam tej Google`owej wbudowanej i czasem SkyFire.Jeżeli masz do wyboru inny telefon to powiedz jaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i5800 to taki średniak, smarton ze śmieszną rozdzielczością i bez gpu, przez co grać praktycznie na nim nie można i częśc aplikacji po prostu nie działa, nadaje sie do muzyki, neta, sms, dzwonienia i od biedy do robienia zdjęć, ale to nie cyfrówka, jakieś inne smartfony do wyboru?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o tej dephi, to były jedyne telefony po rozsądnej cenie. Oczywiście mogłem wziąć takiego HTC, ale.. nie stać mnie i tyle. Muzyka, net, sms, na tym mi zależy. Od robienia zdjęć mam aparat. No i może jeszcze aplikacje typowe dla androidów i appstorów, czyli jakieś fejsbuki, programiki, bzdety. Jeśli to będzie działać, nic więcej do szczęścia nie jest mi potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten i5800 to o wiele lepsza słuchawka niż delphi. Nada się spokojnie, gry też pojda jakieś, ale nie można oczekiwać od niego bardzo dużo. HTC w tej półce praktycznie nie są dobre bo są stare, taki WildFire to porażka przez rozdzielczość, Hero zostaje. W podobnej cenie, a zasadnioczo to taniej od i5800 powinny być Swift/x8, tez bardzo dobre smartfoniki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Samsunga od jakiegoś czasu. Używam go do słuchania muzyki w drodze do pracy, kilku gier w wolnym czasie, emulatora snesa w autobusie/pracy. Oprócz tego pakiet internetowy w erze za 9 zł na cały miesiąc (tak tak) i mam odbieranie maili etc non stop. Często w knajpach sprawdzam za ile mam autobus w internecie, czy szukam czegoś co mnie akurat interesuje.

Może nie jest to telefon z najwyższej półki, ale dla mnie wystarcza. Jest stabilny, bateria trzyma 2 dni przy takim użytkowaniu jak wyżej, czasem jest to 1,5 dnia gdy więcej gram. Ja jestem zadowolony z zakupu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...