Skocz do zawartości

Mount & Blade


Darkmen

Polecane posty

Mam problem z jednym zadaniem w grze Mount & Blade, przyłączyłem się do rebelii (jakaś Lady Issola z Suno czy jakoś tam :)) i postanowiłem odbić Swadię, dziewczyna dołączyła do mnie i dostałem zadanie "Pomóż w przejęciu władzy w Swadii Lady Issoli z Suno :P". Podbiłem więc całą swadię i dziewczyna opuściła drużynę stając się jednym z Lordów ale problem w tym, że zadanie nie zostało wypełnione, nie wiem czemu (ciekawe, że po podbiciu Swadii powiedziała mi tylko "No STRONG" i znikła z drużyny") w dzienniku nadal jest i gdy podchodzę do niej pogadać to dalej jest opis "A jeśli chodzi o to zadanie które mi powierzyłaś" i odpowiedzi "Wciąż nad tym pracuję" lub "Nie potrafię tego wykonać". Jeśli zaznaczę to drugie to tracę dużo morali u drużyny i pogarszają się stosunki z Swadią. Jest jakiś sposób by ukończyć to zadanie? Czy to błąd gry z którego wyjścia już nie ma.

PS: Sorki jeśli w złym temacie piszę ale nie wiedziałem do jakiej kategorii M&B zaklasyfikować ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordów nie da rady zabić a jedynie pojmać.

Zresztą nawet teraz jak ich mam to nadają się jedynie do zasadzenia im kopa w coś :P Bo jeśli np. Biorę ich z sobą to nie przyłączają się do walki, jeśli im rozkażę patrolować teren wokół mojego zamku to oczywiście patrolują, ale przeciwnika przepuszczają. Jeśli zaś atakują na zamek to ja nie mogę się do nich przyłączyć :/ Strasznie zabugowana ta gra ale wciąga jak diabli :D

Ale wracając do tematu, paru lordów zgodziło się do mnie dołączyć, resztę pokonywałem ale uciekali często, jednak jak dla mnie nie ma to żadnego znaczenia w tym zadaniu bo królestwo Swadii podbiłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...