Skocz do zawartości

Modyfikacje wyglądu systemu - Pochwal sie swoim pulpitem ;-D


wiki-yu

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mam jeszcze pytanko - pasek Start powinien również przyjmować styl reszty ? Bo kiedy ja go rozwijam dalej jest stary windowsowski...Moze musze cos odblokowac ? Na screenie tego VS'a menu start bylo zmodyfikowane

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.searchengines.pl/Transformacja-...sta-t91642.html UWAGA! Strona waży ~4,3MB.

Tutaj wszystko o transformacji Xp -> Vista.

UWAGA do moderatorów !

Jeśli trzeba, linka wywalcie, ja nie zamierzam za niego dostać ostrz. - zresztą po głębszym przeglądnięciu strony nie sądzę, aby cokolwiek z tego było nielegalne.

Takie "przeróbki" są opisane na wielu oficjalnych formach/serwisach typu IDG.pl itd.

Pytanie za 100 punktów: dlaczego miałbyś dostać ost za ten link? IMO lepiej dać link niż "na chama" kopiować i się pod tym podpisywać.

Dodałem tylko dopisek o wadze strony.

[wies.niak]

Szczerze mówiąc, to czasem strach podawać jakikolwiek link - a nuż coś tam będzie nielegalnego, a ja nie zauważyłem ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy pulpit na wiosnę doczekał sie:

1. 23143e7a80754e7bm.jpg

2.

c9055902fe6b3f32m.jpg

3.

8c011163b53a2fccm.jpg

4.

93471ab6324ea103m.jpg

5.

1a287839d23f3499m.jpg

6.

cbc9698a1556a219m.jpg

7.

b5a4504ca9cc4570m.jpg

8.

f9e2919ab16c5ea1m.jpg

9.

d0a2c2cc1f9f388bm.jpg

1.Rezygnacja z sidebar- nie potrzebny mi.

2.Wywalilem napisy od wylacznikow w menu "start'u" i sadze ze o wiele ladniej.

3.Zmieniłem skórke ekranu wylogowania, bardziej pasuje ta niz luna IMO.

4.Bardzo ladnie maskuje sie winamp na włosach tej pani xD

5.Co do miernikow po lewej, robilem pod siebie, i sa tylko te rzeczy ktore uznalem za wazne, skorki nie robilem bo i po co? ;]

Jak sa pytania, zastrzeżenia pytac. Jeszcze dodam wylacznik na dole ekranu chyba;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem dziś ostateczną decyzję o przesiadce z XP na Ubuntu, co pociągnęło za sobą małą edycję mojego pulpitu. Oto on:

zrzutekranu2mi7.th.png

Odtwarzacza nie ma, bo z niego nie korzystam :P jestem otwarty na oceny i propozycję ^^

EDIT:

Później jeszcze zmienię napisy z Conky'ego na kolorowe, ale nie teraz, bo mi się nie chce :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a wiec tak, dosc fajny, ale co zmienic, to Ci nie powiem z racji, ze nigdy z Ubuntu nie korzystalem. Wyglada na dosc ladny i prosty w uzyciu, lecz wiecie jak to jest, jak sie mieszka z rodzicami i cokolwiek sie zmieni na kompie :D

Ja pracuje nad czyms nowym, lecz nie wiem jak korzystac z Samuriz-a :P, wiec jak by komus sie chcialo mnie jakos naprowadzic na niektore bajery, to byl bym wdzieczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz coś z mojej strony bardziej poważnie niż ostatnio (bash :P )

01sh1.th.jpg 02zz4.th.jpg 03ov2.th.jpg

Vs: CRYSTAL.SYSTEMA

TB: CRYSTAL.SYSTEMA

Ikony (małe): Aqualix

Ikony (duże): HP Icons

Tapeta: rainbow (z dA)

Tlen: Le Dark/Frantic Pro

Btw. ktoś ostatnio wspominał, że dawno nie robiłem tapety, ostatnio zdarzyło mi się popełnić dwie ( http://obi-s4n.deviantart.com/art/Impassive-86657838 & http://obi-s4n.deviantart.com/art/eXit-86281725), feel free to use a ewentualne opinie prosiłbym w Twórczość/Grafika.

Jak zawsze - opinie, komentarze, krytyka - mile widziane :)

Ps. ciekawe czy Nick przyczepi się do zbędnych ikon ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Obi, jezeli mi sie podoba, to sie nie przyczepiam, a to mi sie bardzo podoba, wiec sie nie przyczepie, proste :P:P

Bardzo fajne, takie inne :D

Co do tapet, to tylko pierwsza sie otworzyla, nie wiem czemu. Bardzo mi sie podobala :D

Ja nadal walcze z moja nawa praca, ma to byc cos specjalnego :D

EDIT:

Druga jeszcze lepsza. Kurde, Obi, normalnie master jestes. Respect ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie

Dawno nic nie dodawałem, ale sam nie wiem po co to tu dodaje, po prosu słabe to jest :]

klik

i w ogóle niewygodnie mi się pracuje z tymi dockami itp. Wracam do klasycznej windy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obi, fajne, ale te wielkie ikonki do mnie nie przemawiają :P Jeśli chodzi o pulpit, lubię jak jest dużo wolnego miejsca. Co do tapet, bardzo fajne, ale nie za bardzo zrozumiałem przesłanie tej drugiej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie, VS nie pasuje zbytnio do tapety, zbyt nowoczesny, proponowal bym jakis bardziej minimalistyczny VS.

Ja sie mecze z AveDeksiem:

- Jak dodac skrot do Dysku C, odtwarzacza DVD oraz PhotoShopa??

Mecze sie z tym i mecze i nie wiem jak. Help !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...