Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tazer

Dragon Age, angielskie napisy w niektórych dialogach.

Polecane posty

Witam. Problem polega na tym iż doszedłem w grze do momentu pierwszego pobytu w obozie (po wyjściu z Lothering) i jak chcę pogadać z tymi krasnoludami to napisy są po angielsku, a głosy po polsku. Gram na patchu 1.02a, dodatku nie instalowałem, bo miałem problem z nim i najnowszym patchem w Wieży Magów, bo po wyjściu z Pustki gra się strasznie zacinała (na co też byście mogli coś poradzić :)). A i jeszcze jedno: wcześniej jak oni byli w Lothering to w ogóle nie mogłem z nimi pogadać, a potem zniknęli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To albo z tym albo z tym. Myślę, że z patchem, bo wcześniej jak przechodziłem Przebudzenie to grałem na 1.02a albo na 1.03 nie pamiętam raczej na tym pierwszym i nie było problemów, a teraz się zaczęły. Robię reinstall znowu, teraz wgram podstawkę, patcha i dodatek. I zobaczy czy jak wczytam save to się będzie zacinało. Bo jak wtedy się zacinało to było to po odpaleniu na nowo gry magiem i po przejściu Pustki gra się zacinała.

A co do tych angielskich napisów macie jakieś rozwiązania?

edit: Dobra, zrobiłem taki reinstall jak mówiłem, zrobiłem nową postać i już się nie tnie. Co do tych napisów sprawdzę jutro i napiszę. Możliwe, że mi tylko wtedy postać zabugowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dopiero teraz ale nie miałem czasu grać, przeszedłem do tego momentu co zaczyna bugować mi tych krasnoludów. Jestem w Lothering i nie mogę z nimi pogadać. Odkryłem jeszcze, że w grze główne questy są opisane po angielsku. Tak to wygląda:

screenshot2011021314054.jpg

screenshot2011021314055.jpg

screenshot2011021314055.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...