Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cda123

Rozwiązany: Brak dźwięku w grach i filmach :(

Polecane posty

Witam,

Tak jak w tytule, nie ma u mnie dźwięków w grach i filmach. Reinstalowałem już sterowniki od dźwięku i nadal ten sam problem nie ustępuje. Problem pojawił się prawdopodobnie po aktualizacji sterowników do karty graficznej, czy to możliwe ??

Bardzo proszę o pomoc, jestem bezradny w tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jest to możliwe. Niestety nie napisałeś jaki masz system, więc nie napiszę dokładnie krok po kroku co masz zrobić. Wejdź do panelu sterowania i otwórz aplet odpowiedzialny za dźwięk (w nowszych systemach Dźwięk, w starszych Multimedia...). Sprawdź, czy Twoja karta dźwiękowa jest ustawiona jako domyślne wyjście. Być może po prostu system próbuje przekierować dźwięk na wyjście na karcie graficznej i stąd problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem wam że miałem problem z dźwiękiem w grach takich jak Assassin's Creed czy Dark Sector... Mam zintegrowaną kartę dźwiękową z HD... Najlepsze jest to że podpięcie karty dźwiękowej która ma bodaj 5 lat głos działał noralnie... Nie wiem czy to w jaki kolwiek sposób pomoże ale może komuś to sie przyda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój system:

Windows XP Professional

Wersja 2002

Dodatek Service Pack 2

komputer:

AMD Athlon 64 3200+ 2,21 GHz

2GB RAM

karta ASUS AH3450 Series 256 MB

Sevard - więc teraz napisz dokładnie krok po kroku co mam zrobić.

Chciałbym jeszcze dodać, że dźwięk występuje tylko w programie AIMP2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim uaktualnij system, bo to też może mieć znaczenie.

A jeśli chodzi o ustawienia, to szukaj ich tak:

Start > Panel sterowania > Dźwięki, mowa i urządzenia audio > Dźwięki i urządzenia audio. W zakładce Audio wybierz odpowiednie urządzenia domyślne i zobacz, czy wtedy będzie ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...