Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zonezi

Obudowa do ok. 300zł

Polecane posty

Poszukuję obudowy z bardzo dobrą cyrkulacją powietrza oraz ważne by miała nie więcej niż 230mm szerokości.

Myślałem nad HAF 912 lub Storm Scout. Storm byłby pewniejszy bo ma 219mm a haf 230 i jeżeli jest choćby o 3 mm szerszy mogę mieć problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% polecam tą co ci podał yojo2. Mój kolega posiada ją i jest duża, wiele miejsca w środku, ma ściankę za którą można schować kable to lepszy przepływ powietrza, 3 duże wiatraczki w zestawie przedni podświetlany reszta zwykła, na górze wejście aby szybko podłączyć dysk zwykły lub przenośny. W środku montaż bez-narzędziowy do cd-rom i dysków dużo slotów na nie. Zasilacz montowany na dole filtry przeciwpyłowe itp, fajnie wygląda też :) Naprawdę ją polecam w zupełności ci wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka nie zwróciłem uwagi :tongue: ich jest kilka wersji i mi się mylą. Ale naprawdę jest fajna, a jeśli coś tańszego to mojego CM 430 dla mnie jest świetna i jestem z niej bardzo zadowolony za takie pieniądze, nie zamieniłbym jej na żadną inną chyba, że któregoś z Hafx ale po co mi ten kolos :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...