Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inside

Zasilacz do komputera

Polecane posty

Witam myślę nad zmianą zasilacza, ponieważ posiadam jakiegoś Logica 600W.

Mój GTS250 jest z seri E-Green ostatnio próbowałem podkręcić go do zegarów referencyjnych. Problem wygląda tak, że w grach pojawiały się nieliczne artefakty, wiec obniżyłem zegary grafika przeszła 3dmarka06 z wynikiem ok 13700pkt(przed podkręceniem 12400pkt) a także test Furmark rozgrzewając się do 86 stopni przy prędkości wentylatora

okolo 85%(było już całkiem głośno).Niby karta przechodziła wszytskie testy lecz zauważyłem dziwne zamulanie systemu a także to że proces Teamspeaka 3 używal 100% jednego rdzenia po czym się zawieszał, mój 2 dysk 80GB jakby się odnowa uruchamiał co około 20-30minut mowa o WD Caviar 80 GB (BB) nawet bez przetaktowania tylko trochę żadziej.

Jak sądzicie po wymianie zasilacza uspokoi się dysk i grafika osiągnie zegary referenta ?

Aha i w przyszłości zamierzam dokupić 2 Dysk 500GB.

Moja Konfiguracja

CPU : ATHLON II X3 440 3GHz @ 3.2GHz

GPU : Palit GTS250 E-Green DDR3 1GB

Mobo :Asus M4N68T

RAM : 1x Kingston 2GB DDR3+1x Elixir 2 GB DDR3=4GB DDR3 1333MHz

HDD : WD Caviar 500GB + WD Caviar 80GB

PSU : Logic 600Wat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema co się zastanawiać nad wymianą. Ja sam miałem taki no-name'owy zasilacz, po półtora roku padł, zostawiając mnie na święta bez komputera :rage: Na szczęście nic nie spalił. Lepiej wydać te ok. 200zł na porządny zasilacz, niż później kupować nowy komputer, albo wymieniać część podzespołów.

Obecnie jedne z najlepszych zasilaczy w stosunku jakość/ cena robi firma Fortron, i to za nią się powinieneś rozglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...