Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barry15

Kupię PS3

Polecane posty

Jak w temacie, najlepiej Slim, ale Fatem po dobrej cenie też nie pogardzę, tylko w 100% sprawne i nieprzerobione, najlepiej na gwarancji, dobrze by było gdyby w zestawie znalazły się jakieś gry.

Max cena jaką mogę zapłacić to 1800zł

Kontakt: PW bądź GG 11244362

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda PS3 na sprzedaż nie mam - dalej ją użytkuję - lecz jakbyś chciał nabyć jakieś gry na PS3 to zapraszam do mojego tematu, którego link jest w sygnaturce :-) Wiem, że napisałem wymiana lecz sprzedaż także wchodzi w rachubę :-)

Przepraszam za double-post lecz chciałbym aby lepiej to było widoczne dla autora. Co byś powiedział na taki zestaw jak:

- Konsola PS3 120 GB Slim CECH2004A (nieprzerabiana) - 1 właściciel; stan idealny,

- 2 oryginalne pady Dualschock 3 - 1 stan idealny, 2 stan bardzo dobry (jeśli chodzi o wizualny),

- Zestaw gier: Fifa 11, Fifa 09, Uncharted: Drakes Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Grand Turismo 5: Prologue,

- Gwarancja z tego co się nie mylę ważna do 17 czerwca bieżącego roku,

- Kartonowy box na konsolę,

- Box na pada Dualschock 3,

- Pełne okablowanie + kabel HD + makulatura,

- Faktura na konsolę.

Konsola była mało użytkowana, trzymana na grubym blacie w zacienionym miejscu gdzie mogła swobodnie oddychać. PS3 odtwarza gry z PSOne. Mogę również dorzucić do Niego kawałek historii czyli zbiór demek z pierwszej konsolki od Sony oraz pełną wersję(jedyny problem, że jest ona po niemiecku). Myślę, że cena 1500 zł będzie odpowiednia. Oczywiście możemy się targować. Transakcja może być zawiązana przez allegro.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...