Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

arsen0

Dobry zestaw kupiłem?

Recommended Posts

Dlaczego nas się pytasz PO zakupie?

Taka sobie płyta główna, średnio opłacalny zasilacz (Fortron FSP460-60GHN jest lepszy, mocniejszy i tańszy), kartę graficzną mogłeś wziąć 512MB, kiepska obudowa. Poza tym OK.

Elo. Dziś na esc.pl zamówiłem kompa. Oto jego parametry:

AMD Athlon x3 445

Palit Geforce Gts 450 1gb

Samsung Spinpoint F3 500gb

GoodRam 2gb

Asus M4N68T-M V2

Chieftec GPS-450A 450W

Buda jakaś Iboxa.

Kupiłeś to kupiłeś. Chcesz się pochwalić? Czy może poprawić swoje "ego"? Trzeba było pytać przed zakupem. Teraz jedynie możesz się cieszyć tym co kupiłeś...

Da się lepiej, szczególnie z zasilaczem i obudową.

Płyta główna ma mało slotów rozszerzeń, słabą sekcję zasilania, kiepski chipset nForce i tylko dwa sloty RAM.

Fortron FSP460-60GHN jest od Chiefteca tańszy, mocniejszy i porządniej zrobiony.

Obudowa jest wykonana z bardzo kiepskich materiałów i ma słaby przepływ powietrza.

1GB VRAMu wg mnie w tej karcie nie ma zbyt wiele sensu... Wersja 512MB jest tańsza o 60zł, więc niemało.

Oczywiście, że zasilacz się nie spali. To jest bardzo dobry zasilacz, tylko po prostu można było kupić taniej coś jeszcze lepszego.

Co do płyty głównej to nie będzie ograniczać wydajności, co najwyżej możesz mieć problemy przy dalszej rozbudowie komputera (może zabraknąć slotów rozszerzeń na karty/RAM, mozliwości podkręcania procesora też będą ograniczone).

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...