Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arsen0

Dobry zestaw kupiłem?

Polecane posty

Dlaczego nas się pytasz PO zakupie?

Taka sobie płyta główna, średnio opłacalny zasilacz (Fortron FSP460-60GHN jest lepszy, mocniejszy i tańszy), kartę graficzną mogłeś wziąć 512MB, kiepska obudowa. Poza tym OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo. Dziś na esc.pl zamówiłem kompa. Oto jego parametry:

AMD Athlon x3 445

Palit Geforce Gts 450 1gb

Samsung Spinpoint F3 500gb

GoodRam 2gb

Asus M4N68T-M V2

Chieftec GPS-450A 450W

Buda jakaś Iboxa.

Kupiłeś to kupiłeś. Chcesz się pochwalić? Czy może poprawić swoje "ego"? Trzeba było pytać przed zakupem. Teraz jedynie możesz się cieszyć tym co kupiłeś...

Da się lepiej, szczególnie z zasilaczem i obudową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta główna ma mało slotów rozszerzeń, słabą sekcję zasilania, kiepski chipset nForce i tylko dwa sloty RAM.

Fortron FSP460-60GHN jest od Chiefteca tańszy, mocniejszy i porządniej zrobiony.

Obudowa jest wykonana z bardzo kiepskich materiałów i ma słaby przepływ powietrza.

1GB VRAMu wg mnie w tej karcie nie ma zbyt wiele sensu... Wersja 512MB jest tańsza o 60zł, więc niemało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jestem laikiem trochę w kwestiach płyt głównych i zasilaczy i mam pytania. Czy to, że chipset i sekwencja zasilania jest do [beeep] to na co to będzie miało wpływ? Na wydajność? A i czy ten zasilacz się nie spali czy coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zasilacz się nie spali. To jest bardzo dobry zasilacz, tylko po prostu można było kupić taniej coś jeszcze lepszego.

Co do płyty głównej to nie będzie ograniczać wydajności, co najwyżej możesz mieć problemy przy dalszej rozbudowie komputera (może zabraknąć slotów rozszerzeń na karty/RAM, mozliwości podkręcania procesora też będą ograniczone).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...