Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

FinishHim

Problem z grami...

Recommended Posts

Otóż ostatnio zniszczył mi się komputer.A z racji,iż potrzebowałęm natychmiast dostępu do niego,zakupiłem od pewnej osoby tani w miare dobry komputer.Haczyk w tym,że koleś mnie troszeczkę wykiwał i dał kompa z windowsem piratem i bez płyt.Ale do rzeczy.Gdy chciałem pograć w kilka gier(np.fallout 3 ,metin2)to albo gra wyłączała się co kilka minut,albo po prostu wyskakiwał jakiś dziwny błąd.Ponad to czasami wyskakuje mi na wyskakuje chwilkę niebieski ekran z jakimiś napisami,po czym komputer się wyłącza.I na domiar złego nie mogę zainstalować niektórych sterów do karty graficznej.Czy te wszystkie problemy odnoszą do jednej usterki komputera?i jak temu wszystkiemu zaradzić?

Mogę jeszcze dodać,że komputer ten miał problem z ramami,bo gdy miałem te ramy w kompie,to ten nie chciał się odpalić(zawsze musiałęm zostawić 512 ram),ale gdy odstawiłem komputer na tydzień i gdy znów włożyłem wszystkie ramy to zaczął on już normalnie chodzić.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Ten "niebieski ekran" to BSOD. Co tam pisze? Aby był widoczny dłużej wejdź Start>Prawym Przyciskiem Myszy na Mój Komputer>Właściwości>Zakładka "Zaawansowane"> Uruchamianie i odzyskiwanie (przycisk "Ustawienia" na dole okna)> Odznacz "Automatycznie uruchom ponownie" Spisz Dane "STOP" na dole tego "niebieskiego okna" (ciąg liczb -x----- razem tymi liczbami z nawiasu) i 3 Akapit od góry okna z czymś w stylu "DATA_BUS_ERROR","IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL" itp.

Link to comment
Share on other sites

Na tym samym ekranie, o którym pisał Pawelloski7783 włącz tworzenie małych zrzutów pamięci. Po następnym wystąpieniu BSODa wejdź do katalogu C:\Windows\Minidump i wrzuć na speedyshare pliki, które tam znajdziesz. Na forum daj linka do paczki.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...