Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

jarekg

Przycinanie się gier na mocnym kompie

Recommended Posts

Gram aktualnie w Company of Heroses na lini frontu i mam tak koło 50 fps, ale czuć że gra się przycina szczególnie na cutscenkach. Wcześniej grałem w cod black ops i pozmieniałem jakieś opcje w Catalyst Control Center żeby Black Ops chodził dobrze(na początku przed zmianą opcji miałem 5 fps po zmianach dało się grać). Teraz ustawiłem ustawienia domyślne w CCC żeby pograć w coh, a mi gra zaczęła się przycinać. Wcześniej gra chodziła mi bez problemu. Co zrobić żeby się nie przycinało?

Mój komp:

Core 2 duo e 6550 2.33ghz@2.9 ghz

2gb ram

radek 4770

Win xp

Pomyliłem działy, proszę przenieść temat do odpowiedniego działu.

Link to comment
Share on other sites

Zasilacz zły nie jest ale górnolotny też nie. Może podkręciłeś procesor tak że jest niestabilny? Puść go na standardowych zegarach i zobacz czy to coś da... I daj dokładniejszy konfig.

Link to comment
Share on other sites

Ja mialem podobneproblemy na nowym lapku i pomogly po prostu patche do tych konkretnych gier (komp jest naprawde mocny, a ciely niemilosiernie). Zainstaluj sobie 3dmarka i sprawdz ile pktow Ci przyznaje i czy przycina, warto zrobic taki test. Mozesz do tego jeszcze sprawdzic temperatury w swoim kompie :). Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

Te dyski są słynne ze sporej awaryjności (dlatego często nazywa się je Death Starami), ale w tym przypadku jednak dysk wygląda ok.

Przeprowadź w OCCT testy CPU:OCCT oraz GPU:OCCT i wrzuć na forum wygenerowane na końcu wykresy.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...