Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

redron

Rozwiązany: Tablet do 350zł

Polecane posty

Myśle, że ten tablet jest najlepszym wyborem do 350 zł. Sam kiedyś chciałem tablet i troche się na tym znam;)

Wacom to jedna z najlepszych firm specjalizujących się w tabletach. A na temat Wacom Bamboo czytałem wiele pozytywnych opinii:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszyłbym się tak bardzo z tym modelem. Dopłacanie 100zł do funkcji dotykowej (która w grafice ma niewiele wspólnego z przydatnością) może się nie opłacać. Ale wybór jest oczywiście Twój, do niczego nie zmuszam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja dotykowa raczej do niczego konkretnego. Miałbyś po prostu poza tabletem trochę przerośnięty touchpad.

A programy - zależy co chcesz robić. GIMP powinien zaspokoić Twoje potrzeby w 100%. W razie czego ArtRage, gdybyś chciał mieć troszkę bardziej intuicyjne, acz płatne narzędzie (choć nie sądzę, by było tam cokolwiek więcej niż w GIMPie), tudzież OpenCanvas w wersji (oC11b72) jeżeli chcesz porysować z kimś przez sieć (multiplayer, woo). To tyle chyba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam to:

http://transit.waw.pl/tablety/tablety/tabl...-and-touch.html

Dopłacasz te kilka złotych, ale dostajesz podstawowe oprogramowanie, które jest świetnym wstępem do Photoshopa i Corela.

No nie ukrywajmy, jeśli będziesz chciał robić coś w pełni profesjonalnie to raczej na PS/Corel, podobne programy znajdziesz w pracy jako grafik jeśli byś był nią zainteresowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...