Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiniek

Jagged Alliance 2

Polecane posty

żę cą??!! przecież allegro jest bardzo dobre do zkaupów wystarczy żeby sprzedawca sprzedawca miał dużo pozytywów i dużo przeprowadzonych aukcji :) i sie nie ma czym martwic :D ja nie narzekam, za takie pieniadze towar w "folii" :) nie ma sie czego bać serio :) raz się zdarzyło że koleś chciał mi sprzedać pirata. W aukcji mial napisane ze oryginal itd, jak juz bylem pewny ze wygram koles odwolal aukcje i przyslal na mejl wiadomsoc typpu: "CZy nie chcesz tej gry za 20zl skopiowanej?" koleś dostał bana sprawa poszła do allegro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEO DARK LORD

Moje zapytanie. robne jak temat wskazuje... zna ktoś sposób na ustawienie dla postaci IMP zaraz na początku gry za pomocą atrybutów bądź pytań z testu umiejętności kamuflażu?

Nie che używać edytora bo wtedy kamuflażu nie ma... On musi być ustawiony i włancza się na stałe gdy naciskasz TAK che zapłacić 3.000 za usługę...

Zna ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEO DARK LORD

W Medunie w ostatnim sektorze (tym z posesją do której można wejść tylko rozwalając kratę) królowa jest obstawiona 4 strażnikami z sali tronowej i jest przyczajona pod którąś z kolumn, na pewno ją zobaczysz kiedy tam wparujesz, wyszczelosz ochrone i staniesz mano in mano z królową :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEO DARK LORD

To byś miała wyjątkowego pecha... to jak mieś samochód bez silnika...

Masz wersje polską? (1.05)

czy którąś z angielskich?

spróbuj skonstruować wykrywacz ruchu i przeszukaj cały terazn... wyjdź z sektora... pozwól niech się w nim wyszkoli elitarna gwardia Deidrany, wtedy wejdź jeszcze raz i zaatakuj ich od nowa...

Spróbuj wyjść (jeśli nadal nic nie pomaga) prześpij się poza maistem, ewentualnie strać całą Medunę i podbij od nowa.. (na szczęście tygrysów już nie będzie ;))

jeśli mimo to nic nie pomaga prześlij mi proszę swój zapis gry (save game) (może być szybki zapis, może być normalny, byleby działał)

mój adres REAL_DARK_LORD@interia.pl... powodzenia!*

*nie wykorzystam Twojej psotaci ani Twoich przedmiotów do własnego uzytku, chce zapis celem rozpoznania przejrzeć i powiedzieć czy nic nie wskazuje na błedy w grze... pozdrawiam :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodziłaś od frontu, czy przez ukryte wejście?

Jeśli to drugie, to faktycznie bug, a jesli pierwsze, to zamiast frontalnego ataku radziłbym w ten sposób:

W Medunie na mapce z takim wielkim labiryntem żywopłotów, gdzies blisko lewego górnego rogu jest posąg. Tam jest tajemne przejście, które można otworzyć za pomocą dźwigni znajdującej się gdzieś na planszy (chyba lewy dolny róg, ale dawno nie grałem). Idąc podziemnymi korytarzami wchodzisz wprost do domu, praktycznie obok królowej. :wink:

Ja za pierwszym razem wparowałem przez bramę z pieśnią na ustach i tez znalazlem w środku tylko Eliota, za drugim razem przez przejście i królowa nie znikła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodziłaś od frontu, czy przez ukryte wejście?

Jeśli to drugie, to faktycznie bug, a jesli pierwsze, to zamiast frontalnego ataku radziłbym w ten sposób:

W Medunie na mapce z takim wielkim labiryntem żywopłotów, gdzies blisko lewego górnego rogu jest posąg. Tam jest tajemne przejście, które można otworzyć za pomocą dźwigni znajdującej się gdzieś na planszy (chyba lewy dolny róg, ale dawno nie grałem). Idąc podziemnymi korytarzami wchodzisz wprost do domu, praktycznie obok królowej. :wink:

Ja za pierwszym razem wparowałem przez bramę z pieśnią na ustach i tez znalazlem w środku tylko Eliota, za drugim razem przez przejście i królowa nie znikła.

Jak idziesz przez bramę to królowa będzie w schronie pod pałacem. Jak przez przejście to będzie w pałacu ;) tylko że wtedy można zabrać ze schronu AKR - Automatyczny Karabin Rakietowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...