Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiniek

Jagged Alliance 2

Polecane posty

Na wstępie zapytam się, czy u was też JA2 ma tyle bugów.

Jest tura przeciwnika, wielkie emocje... a on stoi, stoi i nic nie robi... raz czekałem tak 30 min.... (zdążyłem w tym czasie zrobić sobie kanapki)

Ten Darren z San Mony za wygraną walkę nie daje mi kasy... podczas końcowej walki wrzyscy stoją, ja nie mogę ruszać najemnikami na Kingpin nie zaczyna ze mną rozmowy... ba, czasami w ogóle nie przychodzi... tylko czekam tą godzinę.

Oczywiście te rzeczy nie zdarzają się zawsze, ale czy ktoś z was może coś na to poradzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście te rzeczy nie zdarzają się zawsze, ale czy ktoś z was może coś na to poradzić.
Tak niestety czasami się zdarza... Jedyne, co pozostaje to [alt] + [X]... Aby zapobiedz nerwycy rób często save.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tkie bledy zdazaja sie sporadycznie, krytyczne tez sa rzadkie musiales miec naprawde pecha ze tak czesto ci sie to zdarzalo mnie bardziej irytuje czekanie na koniec tury przeciwnika, szczegolnie gdy chce zaladowac gre...
Tu jest rozwiązanie proste: czytasz książkę/czasopismo; robisz śniadanie/obiad/kolajcę/herbatkę; jesz coś; grasz na komórce itd. ;) Czasami szybsze może być wklepanie [alt] + [X] i ponowne rozpoczącie gry. Na starszych kompach idzie to bardzo szybko.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Też tak czasem miałem(ze 3-4 razy:P) ale jakoś przeszedłem grę.

Co do Morrowinda to święta racja. Jak to możliwe aby gra która wygląda dużo gorzej od UT2k3, działała z 10 razy gorzej (przynajmniej u mnie). I jeszcze to wyskakiwanie do Windowsa. Teraz czekam na Obliviona(czemu nie ma w opiniach o grach?:()... Zapowiada się dużo lepiej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Morrowinda to święta racja. Jak to możliwe aby gra która wygląda dużo gorzej od UT2k3, działała z 10 razy gorzej (przynajmniej u mnie). I jeszcze to wyskakiwanie do Windowsa. Teraz czekam na Obliviona(czemu nie ma w opiniach o grach?:()... Zapowiada się dużo lepiej :D

Ja mam kompa ponad wymagania morrka... a on chodzi jak "kupa nieszczęścia z dużą przewagą kupy"... dobra, ale to temat chyba w "JA" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też przesznałem gre (2x :P a aaakii jestem dobry zimny drań) :P możesz sobie z ttym poradzić kupujać sobie inna wersje JA 2 której w Polsce nie znajdziesz ;) ale i tka wątpie że to coś da :D mi też się to zdarzało :) polecam Silent Storm i Silent Storm Sentinels :) fani jaggeda będą w 7 niebie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj.. ale ja nie gram krtóótko w SS i SS(S)... to są dobre gry i wiem co mówię :D serio.. :D ta gra jest super hiper wyaps :) poki nie wyszedł "hammer&sicle" zreszta tej samej firmy :)) aha co do trudności.. przeszłeś jaggeda alliance 2? albo 2.5? to powinieś dać sobie rade :D no jest trudniejsza ;) ale wypasik :D gra turowy taktyk z lotu ptaka.. i jest tam "efekt szmacianej lalki" czyli ciała są bez władne.. i można zniszczyć wysztko dosłownie w szystko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też przesznałem gre (2x :P a aaakii jestem dobry zimny drań) :P możesz sobie z ttym poradzić kupujać sobie inna wersje JA 2 której w Polsce nie znajdziesz ;) ale i tka wątpie że to coś da :D mi też się to zdarzało :) polecam Silent Storm i Silent Storm Sentinels :) fani jaggeda będą w 7 niebie :)

SS i SSS sa naprawde dobre. Tylko male ale. Wymagania w porownaniu do JA2 maja sie jak maluch do mercedesa. W SS mozesz rozwalic praktycznie kazdy element mapy (drzewa, budynki), ale placi sie za to czasami sporymi zacieciami nawet na niezlym sprzecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam książki, nie mam komórki, nie mam obiadu, nie mam śniadania, nie mam kolacji... i co teraz?

Jak to co? Siedze i czekam jak ta pałka, bo TopWare nie chciało się poprawić kilku błędów...

Dobry tekst podoba mi sie, naprawdę :) trzeba przyznać że mamy rację Kiniek, coś takiego potrafi naprawdę irytować... tyle że to raczej sirtech powinien to poprawiać a niestety go już niema :) topware to tylko wydawca, chyba...

Tu jest rozwiązanie proste: czytasz książkę/czasopismo; robisz śniadanie/obiad/kolajcę/herbatkę; jesz coś; grasz na komórce itd. Czasami szybsze może być wklepanie [alt] + [X] i ponowne rozpoczącie gry.

Myslisz że na to nie wpadłem non stop grałem, czytałem książke, grałem, czytałem książke i to nie tylko ztego powodu. Aktualnie gram w Wildfira i uwierzcie mi jak jest w sektorze ok. 40 przciwnikow (wcale nie przesadzam) to tura przeciwnika trwa naprawdę dłuUUUUgo można zrobić herbatke, kanapki, zobaczyć co grają w telewizji, wypić herbate, zjeśc kanapki i jak się wróci to jeszcze jest tura cywilów. Jak dla mnie to największy minus turówek. Idealnie rozwiazano to w herosach, jedyna turówwka w której tury przeciwnika sie nie czuje.

ja rozumiem ż eto stara gra ale to jedank można o niej chłopaki coś napisać. nie musicie robić wstawek o innych grach.

co do silent sorm to chetnie bym się nie zgodził z wami, ale nie na tym temacie... zaproponujcie temat o ss na komentarzach to może założą :)

za jakiś czas może pogadamy, nie mam neta w domu jak wy szczęściarze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wildifire.. kurde no.. za ile "kupiłeś"... i co dobry ? ja na niego czatuje ale nikt nie ma ;) przeszłem z taktykow turowych:

1) Fallout Taktyczny

2) Jagged alliance 2

3) jagged Alliance 2.5

4) Silent Storm

5) Silen Storm sentinels

po prostu kocham te gry... po prostu ahhhh.. no nie moge chyba zaraz sobie odpale SS... a co możecie jeszcze zaproponować z gier tego typu??

ja mogę:

1) Hammer & Sickle (twórcy ss robia coś podobnego do SS ten sam engine i w ogołe cały silnik i zifyzka ta sama, akcja rzogrywa się głównie w Polsce!!!... :D ruskie potrafią gry robić)

2) Wildfire... ahh nie moge dopaść :( Komio powiedz coś o wildfire

PS. te gry co przeszłem to wypisałem tylko dlatego że chcę sie pochwalić ;P przepraszam.. taki juz jestem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wildifire.. kurde no.. za ile "kupiłeś"... i co dobry ? ja na niego czatuje ale nikt nie ma ;)

2) Wildfire... ahh nie moge dopaść :( Komio powiedz coś o wildfire

No nie wiem chyba nie napisze :)

Nie mam pojęcia czemu niby miałbym "kupić" a nie kupić. Po co te nawiasy? Gra jest rozprowadzana przez jakiegoś polskiego wydawce. Poszukaj. Wyszła gdzieś w grudniu czy listopadzie, bo dopiero ją gdzieś skończyli gdzieś pażdzierniku. Miała kilka miesiecy wcześniej wyjść a i tak ma kupe błędów :) ale za to w rozdzielczości 1024 co nieco ułatwia grę. moim zdaniem warto. Można przez neta zamówić i to chyba nie drogo. Nie wiem bo mój znajomy kupił, niepodoba mu się, nie gra, a że gra chodzi bez płyty :)

masz szczęście że musiałem dzisiaj pocztę sprawdzić bo inaczej byś sobie na odpowiedź poczekać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że za to co napisze Smugg mnie zabije ale... nie lepiej tą grę sobie ściągnąć. Polecam xxxxxxxxxxxx... taki fajny programik.

PS. Smuggler, nie bij, ja wcale tak dużo nie ściągam... jak narazie tylko 13 gier :):)

Ale ja jestem wredny, tak Polskę okradać :P

Wredny to jestem ja i robię się coraz bardziej wredny kiedy czytam takie posty. A Ty dostajesz ostrzeżenie, albo wyciągniesz z tego wnioski albo długo tu miejsca nie zagrzejesz - Szaitis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...