Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

super1313

Battlefield: Bad Company 2 - używany kod

Polecane posty

witam, a więc mam taki problem. Otóż grałem w battlefielda dość długo a potem zrobiłem sobie jakieś 3 miesiące przerwy. Dzisiaj jak sobie chciałem popykać w multi musiałem się zalogować. ok zalogowałem się na swoje konto EA, wyskoczyła mi aktualizacja umowy czy coś tam.(nieważne). no i muszę wpisać kod seryjny. wpisuję kod z instrukcji (w końcu to oryginał) i pisze mi że ten kod jest już używany. może jest używany.. ale przeze mnie. przy instalacji jakieś 4 miesiące temu też wpisałem ten kod i wszystko było cacy. a teraz coś się spaprało. :(

Proszę pomóżcie!

z góry dzięki za posty! :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. z tego co pamiętam przy instalacji można też aktywować grę właśnie poprzez internet (swoje konto na EA) - może spróbuj tego?

dokładnie w ten sposób. Możesz też w EA Download Managerze aktywować za pomocą tego seriala i powinno być dobrze.

Jeśli nie będzie chciał odpalić w ten sposób to pozostaje reinstalka, tylko będzie dużo do pobierania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Dzisiaj zbanowali mi klucz do BF BC2 - klucz kupiony na allegro. Na czacie pracownik EA powiedział mi że klucz był z nielegalnego źródła i został zbanowany. Skontaktowałem się ze sprzedawcą, ten wysłał mi bez słowa nowy klucz - a więc z jego strony w porządku. Problem jest taki że jeżeli znowu mi zbanują klucz to mam w nosie taką zabawę i ciągłe wymienianie kluczy...

Czy ktoś miał już taką sytuację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie - kumpel miał.

Sytuacja podobna jak u Ciebie: klucz kupiony na allegro, po jakimś czasie ban, mail do sprzedawcy, nowy klucz na którym kumpel gra do dziś.

Dlatego osobiście jeżeli miałbym kupować klucz na allegro to tylko na tych aukcjach gdzie jest SKAN KLUCZA (facet przesyła obrazek na którym widnieje skan klucza) a nie mail gdzie facet Ci pisze klucz i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...