Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m4dm4x

Dead Space 2

Polecane posty

Witam. Na początku powiem, że szukam osób chętnych do zabawy w multiplayerze Dead Space 2. W tym tygodniu jednak będę grał nieregularnie, a w niektóre dni wcale, więc na konkretne godziny się raczej nie umawiam na razie. Bardzo proszę chętnych do gry o dodanie mnie do przyjaciół. Tam w menu jest zakładka multiplayer, tam wchodzimy w friends list i dajemy search for friend (czy coś w ten deseń :D). Bardzo poproszę również o PW z nickiem, bo nie wiem, czy jak mnie dodacie to dostanę jakiś komunikat czy coś. :)

Co do samej gry:

Według mnie rozgrywka jest miodna! Jestem na zealocie w 13. rozdziale i mogę szczerze powiedzieć, że bawiłem się co najmniej tak dobrze, jak przy jedynce. Fakt faktem, że klimat się trochę zatracił, lecz napięcie towarzyszące zwiedzaniu kolejnych mrocznych lokacji jest wzechobecne. Podobnie zresztą jak syndrom "jeszcze jednego checkpointa". :)

Multi również jest bardzo dobry, o czym świadczy już fakt, że odciągnął mnie od Black Opsa. Nie ma to jak pozbawić kumpla ramienia/nogi/głowy, ot co! :)

Niestety czasami łapię nieznośnego laga, zwłaszcza wieczorem. Na moje oko ma on ok. 200 m/s. Też tak macie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...