Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam :)

Kupiłem nowy numer cd-action"a (Luty/2011), i przeczytałem ciekawy artykuł o stronie Onlive.com

Jako, że jestem niecierpliwy od razu chciałem sprawdzić jak to działa ( :] )

Zarejestrowałem się, dałem na games, potem sciągnołem program - Wszystko elegancko było :)

Problemy zaczeły się podczas instalacji. Instalowało się aż doszło do pewnego momentu i koniec.

Jednak po kilku minutach (ok.2~4). Zakończyła się instalacja. Zadowolny z siebie, że się wszystko udało odpalam program z tu taki komunikat :

beztytuuvuj.png

Nie wiem czy to winna Windowsa? Może czegoś innego próbowałem sciąganć z innych przeglądarek,resetowałem kompa wszystko na próżno :(.

Myślę, że rozwiążecie mój problem :P

P.s Jestem tu nowy i myślę że w dobrym miejscu dałem temat :))

Pzdr. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Having to install sp3 to fix it isn't practical, and is not needed whatsoever. All you have to do? is search for "Wireless LAN API (KB918997)" in a search engine, and download and install the hotfix from microsoft- then restart your pc to fix the problem." - albo tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też mam problem z Onlive a nie chcę robić niepotrzebnie nowego tematu.

Kiedy loguję się przez onlive launcher pojawia mi się :"The OnLive Game Service is not currently supported in your region. Please check www.onlive.com for future availability of OnLive in your area."

Gdzieś czytałem że w Polsce już działa, a u mnie nie. Czemu? :-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...