Skocz do zawartości

IS: Infinite Stratos


piotrekn

Polecane posty

A czytałeś "side stories" - dodatki do wydania anime na płytach? są niestety tylko 2 dwie - z moich informacji wynika że druga nigdy nie wyszła bo autor nie dostarczył tekstu przed terminem wydania :/ A też można się pośmiać czytając je ;)

Szkoda też że nie zekranizowali wątku Cecili z Rin w parku wodnym i zawaleniu przez nie dachu .

W OVA bardziej mi się podoba gotowanie Cecili niż w LN, użycie lasera do "podgrzania" dania... fajne :D tylko szkoda dobrego garnka... z tego co kojarzę gotowanie przy użyciu IS było też w mandze - Cecilia vs Rin (Rin ciapneła stół na dwa przy użyciu swojego "miecza":P (tytuł tej mangi: [MF Comic Alive]IS] Official Anthology Book - jest już po angielsku i wiele innych fajnych scenek) Przykładowa strona:

post-59427-1337197083_thumb.jpg

Plotki: Ponadto tom ósmy w najbliższym czasie nie wyjdzie, gdyż autor pracuje na inną serią. Podobno także ma/miał jakieś starcia z wydawcą - niestety nic pewnego nie wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A wezmę sobie i spojrzę, dzięki za polecenie - jakoś nie mogłem przebrnąć przez "oficjalną" mangę IS, ale tą antologię to aż zobaczę. Historyjki dodane do BD oczywiście przeczytałem. Genialne jak cała reszta.

Co do tomiku ósmego: o nowej serii nie słyszałem, jeno o sporze między autorem a wydawcą. Inna sprawa, że może być między tymi dwiema pogłoskami związek, jeśli od ponad roku nie ma kolejnego tomu, jeśli wcześniej wychodziły co ~3 miesiące. Szkoda, bo historia całkiem fajna się robi i chciałbym zobaczyć, kim w końcu są Ichika i Madoka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie zapomnij o tej dziewczynce u dr Królik. Ogólnie to ja myślałem, że autor już nie żyje. No wiecie - ciągle narzeka, że w szpitalu był i źle się czuje itp... W sumie to też może być ta cała afera - tylko choruje i nie pisze, dlatego ma na pieńku z wydawcą. Ale kto go tam wie. Przynajmniej Highschoola DxD można sobie poczytać spokojnie. No i przydałoby się w końcu nadrobić Indexa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...