Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

fleming1

Jaki kupić dysk ssd lub momentus xt

Recommended Posts

Witam wszystkich, mam pytanie dotyczące zakupu dysku twardego. obecnie posiadam 1tb seagate i chciałem dokupić momentusa xt( tego http://www.proline.pl/?p=SEAGATE+ST92505610AS) ale doczytałem się że może lepiej by było kupić jakiś ssd tylko nie bardzo wiem jaki ?? (znalazłem coś takiego http://www.proline.pl/?p=OCZSSD2-2VTXE60G&s=agd ale czy to jest dobry dysk ?)i tu właśnie chciałem skierować pytanie do was czy coś byś cie doradzili. A kolejna sprawa to nie wiem za bardzo jak podłączyć te dyski tzn namieszano mi że ssd maja kable SATA 2 a ja mam mój dysk na SATA1 i jak to podłączę to będą wolniej działać, czy to prawda( moja płyta główna to http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga...d3l_10/specs/)??

Link to comment
Share on other sites

Tak, ten SSD jest dobry. Jako że już masz normalny dysk wg mnie lepszym rozwiązaniem byłoby kupno tegoż SSD i zainstalowanie na nim systemu operacyjnego.

Co do kompatybilności to wszystko będzie działać. To że masz dysk pod SATA1 nie ma niż do rzeczy - ważne, że płyta główna obsługuje SATA2.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...