Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Malone1995

Need for Speed: Hot Pursuit - dziwny nick w grze

Recommended Posts

Guest Malone1995

Mam problem z NfS: HP otóż gdy loguję się do autologu podaje mi mój nick, a ja wcale takiego nie podawałem, z tego co pamiętam tak nazywał się jeden z moich bohaterów w Lord of The Rings Battle for Middle Earth II, więc jest to dość "starożytna" nazwa. Taki sam nick mam w nowej fifie, można to jakoś zmienić? I to, że mi skasuje statystyki, w przypadku zmiany nazwy to nie problem od razu mówię ;)

Czyta to ktoś?

Tego niestety nie można raczej zmienić, przynajmniej mi się nie udało (też mam nicka podanego kiedyś dla jakiejś gry). Trzeba by założyć nowe konto w EA, ale raczej nie zarejestrujesz na nim jeszcze raz tego samego egzemplarza gry...

Guest Malone1995

Szkoda, ale [beeep] z tego konta EA, żeby nie móc podać nowego nicku do gry, tylko jeden uniwersalny do wszystkiego, żenua ;/. W każdym razie dzięki za pomoc, temat do zamknięcia.

Chwila, da się zmienić nazwę konta. O ile pamiętam, trzeba wysłać PM do admina na stronce forum.ea.com w odpowiednim temacie (oczywiście po angielsku) z prośbą o zmianę EA ID. Nie wiem czy poskutkuje, ale można spróbować ;)

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...