Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alexpato

Problem z misją w CoD:Black Ops

Polecane posty

Siemano mam problem, jestem początkującym użytkownikiem xboxa, mam go parę dni, dostałem do niego Black Opsa, już w pierwszej misji jest problem, który zniechęca mnie do tej gry cholernie...

Mianowicie w tym momencie gry 1191968375.jpg gdy jeden z ziomów krzyczy "BTR" wyjeżdża czołg po lewej stronie, wszędzie piszą żeby poprostu dalej walczyć, więc to robię, i po chwili misja jest niewykonana bo zginął gościu z mojej drużyny... pomóżcie, męczę się z tym już 2 dzień...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze widzę, to jest to misja w której pozbywamy się

sobowtóra Fidela Castro

.. Zaraz odpalę grę i zobaczę co jest nie tak a następnie zedytuję posta :wink:

EDIT: Nie widzę w tym momencie nic trudnego. Po prostu czekasz aż Carlos i jego ludzie załatwią ten czołg i tyle. Potem Ty, Bowman i Woods idziecie dalej. Po prostu nie wychylaj się w stronę tego czołgu i poczekaj grzecznie aż Carlos się nim zajmie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na czym polega Twój problem. Jeszcze takiego utrudnienia nigdy nie miałem. Po prostu wykonuj co trzeba, a misja "sama się zrobi" (przypomniałem sobie ten filmik, w którym jakiś gościu udowodnił, że nie trzeba w pierwszej misji oddać nawet jednego strzału, a i tak się ją ukończy) :tongue:

A co do ewentualnego poradnika, ja robiłem to tak: kryłem się za murkiem z RPG i RPK (ciężki karabin ręczny), potem wjechał ten pojazd, sojusznicy ukryci na wieżach między krzakami toto roz[beepali] i po sprawie. Następnie wystarczy wyskoczyć z ukrycia i trzymać się blisko kumpla ukazanego na Twoim screenie (biegnie). Powinieneś szczęśliwie wejść w pole trzcin czy czegoś tam, a dalej już nie zdradzam :smile: Jak dla mnie, żadna to filozofia...

Ostatecznie możesz też przecież pomóc sobie jakimś "walkthrough'iem" na YouTube. Albo też spróbować zrobić reinstall gry (sorry, na X360 się tak nie znam, bo nie mam tejże konsoli i nie muszę się znać) czy co tam można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakręciłem prowizoryczny filmik, który w miarę to obrazuje, sorry za jakość bo to telefon, a ja nie uczestniczyłem w walce gdyż nie umiem jedną ręką biegać, strzelać itd, chodzi o samo zjawisko, czołg wybucha, koniec misji...

http://www25.zippyshare.com/v/54002414/file.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to najwyraźniej wynikiem Twojej bierności w walce. Staraj się eliminować przeciwników nie wychylając się na ostrzał czołgu. Zdejmij gościa stojącego na wieży (nie pytaj która wieża bo jest tam bodajże jedna). Stań obok Woodsa podczas wjazdu czołgu na plac i zobacz czy to coś da...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziomie wykonujesz tą misje? Spróbuj na niższym, a nawet najniższym poziomie, może wtedy on nie zginie. Jak przejdziesz całego CoDa to wtedy mógłbyś próbować zrobić ów misję na wyższym poziomie. Poza tym dziwne, bo mi ta misja nie sprawia najmniejszego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...