Skocz do zawartości

Nowa klawiatura


Kalten

Polecane posty

Rozgladam sie za nowa klawiatura. Chodzi mi glownie o to zeby miala podswietlane wszystkie klawisze (najlepiej na niebiesko, w ostatecznosci moze byc na bialo) i nie miala podporki na nadgarstki (lub zeby byla odlaczana). Rozpatruje Logitech G110 i Razer Lycosa. Tak naprawde nie potrzebuje jakichs specjalnych funkcji typu miliard dodatkowcyh klawiszy czy wyswietlacze LCD. Lycosa taka jest. Problem w tym, ze jej wyglad mi sie nie podoba. Wydaje sie dosyc brzydka na zdjeciach. G110 fajnie wyglada tylko troche szeroka jest. W sumie zmiesci mi sie na biurko, ale moglaby byc wezsza.

Macie moze jakies inne propozycje? Moze istnieje klawiatura idealna dla mnie tylko ja o tym nie wiem :D

Aha, cena max 300 zl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresuj się Microsoft SideWinder X6

Posiada odłączaną część z numeryczną którą można przyczepić z lewej lub prawej strony.

Regulowane podświetlenie na pomarańczowo(makra są na żółto)

Skok klawisz jest tak po między laptopowym a normalnym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G110 ma taki drobny defekt związany z technologią zastosowaną do podświetlania klawiszy - niektóre z klawiszy (na których jest więcej przezroczystego matteriału czyli np. tab, capslock) nie są w 100% podświetlone. W obu moich G110 (jedna wymieniona ze względu na blokujący się klawisz muzyczny) górna część słów Tab i caps jest podświetlona w połowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresuj się Microsoft SideWinder X6

Posiada odłączaną część z numeryczną którą można przyczepić z lewej lub prawej strony.

Regulowane podświetlenie na pomarańczowo(makra są na żółto)

Skok klawisz jest tak po między laptopowym a normalnym

Fajna jest, tylko ze ma wieeeelka, nie dajaca sie odlaczyc podpore na nadgarstki :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku mozna sie zainteresowac Sidewinder x4. Jest to uproszczona wersja x6, ktora nie posiada podstawki pod nadgarstki. Niestety, jest tez pozbawioa odlaczanego bloku numerycznego, ale to nie powinien byc duzy problem. Klawiatura posiada podswietlenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G110 ma odłączaną podpórkę pod nadgarstki, port do podłączenia słuchawek i mikrofonu, wbudowaną dźwiękówkę (wieeelki LOL) oraz bezużyteczny port USB ;) (ze względu na ograniczenia mocy jaką może mieć tylko po to żeby przyciski Windows miały magiczne logo :pinch: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...