Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzysiek28

StarCraft 2 - pomoc przy płycie

Polecane posty

Witam, mam duży problem z płytą lub z moim napędem, otóż wkładam płytkę do napędu i... nic sie nie dzieję (!). Nie czyta jej, żeby się upewnić, że problem nie leży w płycie sprawdziłem ją na laptopie i... zadziałał :(. Z jednej strony się ciesze, że to nie płyta jest wadliwa, ale z drugiej kurcze walczę z problemem już z miesiąc i nikt nie może mi pomóc, czy to aż taki duży problem? Proszę Was o pomoc w tym. Z góry dzięki :)

(Płyta jest orginalna, więc proszę nie pisać, że to wina kopii )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , dzięki. Zobacze czy cos pomoze zaktualizowanie, jeżeli nadal będą problemy to może pomyśle nad kupnem nowego napędu, chociaż to dziwne, że po 2 latach napęd może się już zepsuć?! Miałem komputer, który miał 9 lat i nic się w nim nie popsuło, dopiero po tych 9 latach spaliła się płyta główna ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, teraz leci masówka, nie produkuje się już tak solidnych napędów, jak np. mój ś.p. CD-ROM Pioneera, który zaczął szwankować dopiero po 7 latach użytkowania. Jak chcesz coś, co podziała dłużej, jak te dwa lata, to weź coś z górnej półki (Pioneer, Plextor, niektóry polecają też HP).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, teraz leci masówka, nie produkuje się już tak solidnych napędów, jak np. mój ś.p. CD-ROM Pioneera, który zaczął szwankować dopiero po 7 latach użytkowania.

Ja miałem DVD asusa przez prawie 10 lat ;( a co do problemu to spróbuj przeczyścić laserek, a jeśli napęd masz z LG to faktycznie go wymień, po upadku mojego napędu w ciągu trzech miesięcy wymieniłem 5 napędów marki LG (tylko z racji ceny je brałem), teraz znowu mam asusa i śmiga jak nic :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej żadne z tych to nazwa firmy. Zobacz, co pokazuje Menedżer urządzeń - naciśnij jednocześnie klawisze "Windows" i "Pause", kliknij na Menedżer urządzeń, kliknij na "+" przy ikonce symbolizującej CD/DVD-ROM i przepisz to, co tam się pojawi (możesz też wrzucić zrzut ekranu z Menedżera). Powiem więcej - jak wrzucisz to co jest tam napisane w Google'a, to na 99% zwróci Ci on nazwę producenta i pełną nazwę modelu Twojego napędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...