Skocz do zawartości

Rozwiązany: Sniper: Ghost Warrior - "błąd" w multiplayerze


Polecane posty

Witam!

Otóż wczoraj zakupiłem grę Sniper: Ghost Warrior. Muszę przyznać, że byłem bardzo zszokowany po tym, co zobaczyłem. Gra na prawdę jest świetna! Jednakże nadszedł czas, aby wejść w Multiplayer. Chcę dołączyć do jednego z serwerów, aż nagle wyskakuje mi: "Connection to host timed out". I tak za każdym razem... Prawdę mówiąc... dziwi mnie to. Szybkość neta mam sporą (na pewno wystarczającą). W ŻADNEJ innej grze coś takiego mi nie wyskakiwało. Grałem między innymi w Counter Strike: Source, Alien Swarm, Mount&Blade: Warband itp. i NIGDY nie wyświetlił mi się ten komunikat. Próbowałem to wyguglować, ale niestety... nic z tego. Proszę was o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal... Nic! Wyłączyłem nawet Antivirusa, ale to nic nie daje. Listę serwerów mi pokazuje w kilkanaście sekund. Dołącza do każdego serwera także bardzo szybko! Ale gdy już "dochodzi" do dołączenia do serwera, to wyskakuje właśnie ten komunikat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co konkretnie tam zrobić? Zmieniam raz na publiczne (wtedy wyskakuje komunikat) raz na domowe (wtedy gra wywala na pulpit i się wyłącza, od razu...)...

Nie chodzi o typ sieci, tylko o wyłączenie blokowania w zaporze. Chodziarz zapewne nie chodzi o to, skoro wyświetla ci listę serwerów. Może być też sprawa tego, że może używasz cracka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
ja mam ten sam problem wyłączałem już antywirusa (avast) i zaporę systemu i nadal nic pytałem się kolegi on ma tak samo jakby mi mógł ktoś pomóc byłbym bardzo wdzięczny z góry dziękuje :D

Jeśli masz hamachi, to musisz je odinstalować mi to pomogło, tylko teraz wyrzuca mnie do pulpitu po wejściu na jakikolwwiek serwer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Nie chodzi o typ sieci, tylko o wyłączenie blokowania w zaporze. Chodziarz zapewne nie chodzi o to, skoro wyświetla ci listę serwerów. Może być też sprawa tego, że może używasz cracka.

Też mam taki problem jak on, ale cracka nie używam :\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i problem nie rozwiązany:) ja mam ten sam problem ....jeszcze spróbuje odinstalować Hamachi i napisze czy się udało zagrać w mp, podejrzewam, ze znaczna część kupujących gazetę robi to dla gier i to w trybie mp:), a tu lipa.

zadziałało...odinstalowanie hamachi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...