Skocz do zawartości

Jade Empire


SzuSzu19

Polecane posty

Mam dwa problemy związane z tą grą. Pierwszy to znalezienie stylu żmiji i stalowej dłoni (chyba że przekręciłem nazwę :P). Drugim problemem jest walka z tym anglikiem (?) w ogrodach uczonych. Po pokonaniu go na słowa, wyzywa nas na pojedynek. Przenosimy się... No właśnie. Jakby mi nie wczytało teksur. Brak podłoża, brak ścian, tylko beczki jakby stojące w powietrzu. Mój rywal też tylko stoi, ani mysli o ataku. A na mojego bohatera nie działają żadne komendy, jedynie co mogę nim robić to skakać. Kamera również jest w nienaturalnej pozycji, coś podobnego do obrony mostu pod koniec gry, tylko że zmienia położenie. Nie pomógł restart save, restart gry, restart kompa, nawet sterowniki karty graficznej reinstalowałem. I też nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tylko jednego z nich możesz się nauczyć.

Styl Żmii

? Właściwości: Skuteczny, ale niestety nabywa się go dość późno

? Gdzie można go zdobyć: Przede wszystkim musisz otworzyć skrzynię nieopodal pokoju Mistrza Li, która zawiera informację o stylach Żmii i Żelaznej Dłoni. By nauczyć się tego stylu powinieneś odnaleźć Oko Żmii (w jaskini, gdzie pokonujesz Gao Mniejszego); Kieł Żmii (zdobędziesz go wybierając Drogę Zamkniętej Pięści w twierdzy piratów, podczas uwalniania Fuyao z rąk łowców niewolników); Łuskę Żmii (dostaniesz ją jako nagrodę za pokonanie Jia w twierdzy zabójców).

Żelazna Dłoń

? Właściwości: Mało skuteczny, generalnie nie ma sensu zawracać sobie głowy jego zdobywaniem.

? Gdzie można go zdobyć: Przede wszystkim musisz otworzyć skrzynię nieopodal pokoju Mistrza Li, która zawiera informację o stylach Żmii i Żelaznej Dłoni. Oprócz tego powinieneś odnaleźć kowadło (w Jaskini Dusz); kuźnię (podczas ratowania Fuyao z rąk łowców wybierz drogę Otwartej Dłoni); ogień (otrzymasz go w nagrodę za pokonanie Kai Lana na Arenie).

2. Pamiętam, że też wystąpił u mnie ten problem, spróbuj kilkakrotnie przeprowadzać z nim walkę słowną wybierając inne odpowiedzi, oczywiście tak żeby wygrać, u mnie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazda Zaranna / Roztropny Zu / Czarny Wicher / Kang Szalony

Niebo / Pantoflarz Ho / Jedwabna Lisica / nie pamiętam imienia, służy za sklep w każdym momencie rozgrywki

Dziki Kwiat z demonem / NIE MAM / NIE MAM / Duch Opat

tak to wygląda w zakładce towarzysze po wciśnięciu esc. Pisałem z pamięci jednak i nie jestem pewny czy w takiej kolejności, ale chyba tak.

Dziękuje za pomoc, problem rozwiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...