Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asteroth

the great escape

Polecane posty

otóż mam taki problem z wyżej wymieniona grą, egzemplarz jest oczywiście z CDA po jej zainstalowaniu jak chce uruchomić grę to wyskakuje komunikat że program thegreatescape.exe wykonał nieprawidłową opcję i nastąpi jego zamknięcie, i tak jest cały czas, reinstalowałem grę kilka razy i ciągle to samo, może ktos będzie w stanie pomóc

z góry dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gallusik

z takimi wiadomosciami ze sama gra nie dziala to nic nikt nie zrobi raczej. powinienes podac sterowniki np. od grafy, troszke konfiguracji sprzetowej, jakiego windy uzywasz, direct'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma inny problem - gra się zainstalowała i niby się uruchamia ale... chodzi jakbym miał 486;) - moja konfiguracja to AthXP - 1800 MHz, 780 MB RAM i GF5600 XT(Asus), WinXP SP2, DirectX 9.0c.

Spowalnia nawet w najniższej rozdzielczości, tak mocno że nawet nie mogę uruchomić rozgrywki- w samym menu...

Z resztą identyczny problem mam z Conflict Vietnam.

Co dziwne bo np demko Most Wanted poszło bez problemu

Bede wdzięczny za pomoc.

Pozdr.

szarik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast problem w drugiej misji. Wziąłem już fałszywe papiery i mam iść do tunelu. Tyle, że jak schodze po drabinie, kucam i próbuje przejść tunelem. Niestety, natykam się na jakąś niewidoczną scianę i nie moge przejść przez ten tunel. Czy ja czegoś nie zrobiłem wcześniej lub coś jeszcze musze zrobić, aby w końcu przez niego przejść? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast problem w drugiej misji. Wziąłem już fałszywe papiery i mam iść do tunelu. Tyle, że jak schodze po drabinie, kucam i próbuje przejść tunelem. Niestety, natykam się na jakąś niewidoczną scianę i nie moge przejść przez ten tunel. Czy ja czegoś nie zrobiłem wcześniej lub coś jeszcze musze zrobić, aby w końcu przez niego przejść? :wink:

tak samo,wszystko jest dobrze,tylko po prostu nie wiemy jak sie czołga.Niech

ktoś pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymajcie chwile spacje, to gosc sie polozy.

Jak ktos ma jakies problemy z przejsciem gry to pisac tutaj, chetnie odpowiem bo sie pochwale ze przeszedlem te gre w niecale 3 dni ;] (piatek wieczor, sobota i niedziela rano). Gralem na easy, bo nie chcialem zbyt duzo cennego czasu poswiecac.

Zauwazylem w grze jeden bug i to jak tworcy go naprawili... ignorujac go i robiac obejscie, ale nie bede wam zdradzal fabuly, moze pozniej napisze ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą spacją tą już się spostrzegłem,ale nurci mnie jedna rzecz,jak się zagląda przez dziurkę od klucza?(jest to szalenie przydatnie podczas skradania się).

P.S>-jestem w 4 misji,im dlaej tym coraz ciekawiej i lepiej-gierka u mnie zasługuje na ocenę 7/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymajcie chwile spacje, to gosc sie polozy.

Jak ktos ma jakies problemy z przejsciem gry to pisac tutaj, chetnie odpowiem bo sie pochwale ze przeszedlem te gre w niecale 3 dni ;] (piatek wieczor, sobota i niedziela rano). Gralem na easy, bo nie chcialem zbyt duzo cennego czasu poswiecac.

Zauwazylem w grze jeden bug i to jak tworcy go naprawili... ignorujac go i robiac obejscie, ale nie bede wam zdradzal fabuly, moze pozniej napisze ;]

nie masz sie czym chwalic :] ja tez zaczolem grac w piatek po szkole a skonczylem w niedziele gdzies tak ok 15:00(ale wiadomo ze nie gralem non stop) btw polecam obejrzenie filmu ma niesamowity klimat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko: Jestem w drugiej misji (ta w obozie zimowym) i zapisałem się w sumie chyba ok.7razy i jak chcę zapisać się kolejny raz to, niestety nie ma takiej opcji (jest nieaktywna).To jest cholernie wkurzające- jak już wykonam to zadanie z tym paszportem to potem idę np. spokojnie po to drewno, a tu nagle mnie przyłapują i "byebye", zaczynaj od poprzedniego save'a.Wiecie co zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie da sie zrobić, po prostu limit 6 sejwów jest :)

A ja mam takie pytanie: jestem w misji w której ucieka sie z pociągu. Wykonałem juz wszystkie zadania, teraz tylko musze wyskoczyć. Dochodze na wskazane w dzienniku miejsce.. i nic. Gdziekolwiek nie skocze to sie zabijam. W żadnym miejscu nie pokazuje sie ta strzałka, któa zwyczajnei pokazuje sie jeśli chce sie skoczyć.. Może mam skoczyć na te stogi siana obok których przejeżdża pociąg? Help mi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...