Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asteroth

the great escape

Polecane posty

nic nie da sie zrobić, po prostu limit 6 sejwów jest :)

A ja mam takie pytanie: jestem w misji w której ucieka sie z pociągu. Wykonałem juz wszystkie zadania, teraz tylko musze wyskoczyć. Dochodze na wskazane w dzienniku miejsce.. i nic. Gdziekolwiek nie skocze to sie zabijam. W żadnym miejscu nie pokazuje sie ta strzałka, któa zwyczajnei pokazuje sie jeśli chce sie skoczyć.. Może mam skoczyć na te stogi siana obok których przejeżdża pociąg? Help mi!

musisz zdobyc klucz ktory znajduje sie na poczotku pociagu i potem pol lugu powybijac(mozesz wyskoczyc tylko ostatnimi drzwiami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie da sie zrobić, po prostu limit 6 sejwów jest :)

A ja mam takie pytanie: jestem w misji w której ucieka sie z pociągu. Wykonałem juz wszystkie zadania, teraz tylko musze wyskoczyć. Dochodze na wskazane w dzienniku miejsce.. i nic. Gdziekolwiek nie skocze to sie zabijam. W żadnym miejscu nie pokazuje sie ta strzałka, któa zwyczajnei pokazuje sie jeśli chce sie skoczyć.. Może mam skoczyć na te stogi siana obok których przejeżdża pociąg? Help mi!

musisz zdobyc klucz ktory znajduje sie na poczotku pociagu i potem pol lugu powybijac(mozesz wyskoczyc tylko ostatnimi drzwiami)

ok, rozumiem, ale ja juz mam ten klucz i zrobiłem wszystko co trzeba, i teraz tylko zostało mi wyskoczenia, ale jak skacze z ostatneigo wagonu to sie zabijam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem nieco wcześniej. Jestem w misji, gdzie musze ukraść wóz i pojechać nim do "farmhouse". Po drodze spotykam czołg. Wciskam TAB, a tam pisze, abym znalazł sposób na ominięcie czołgu. Jak? Wszedzie są ściany w postaci płotów, gór itd. Co ja mam zrobić? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem nieco wcześniej. Jestem w misji, gdzie musze ukraść wóz i pojechać nim do "farmhouse". Po drodze spotykam czołg. Wciskam TAB, a tam pisze, abym znalazł sposób na ominięcie czołgu. Jak? Wszedzie są ściany w postaci płotów, gór itd. Co ja mam zrobić? :wink:

Niepodal jest taki domek, w środku interaktywna zwrotnica. Pociąg stoi na torach. Czy musze kończyć? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie da sie zrobić' date=' po prostu limit 6 sejwów jest :)

A ja mam takie pytanie: jestem w misji w której ucieka sie z pociągu. Wykonałem juz wszystkie zadania, teraz tylko musze wyskoczyć. Dochodze na wskazane w dzienniku miejsce.. i nic. Gdziekolwiek nie skocze to sie zabijam. W żadnym miejscu nie pokazuje sie ta strzałka, któa zwyczajnei pokazuje sie jeśli chce sie skoczyć.. Może mam skoczyć na te stogi siana obok których przejeżdża pociąg? Help mi![/quote']

żeby wyskoczyc z pociągu musisz doprowadzić do końcowych drzwi tego kolesia co na poczatku musiałeś do schowac w kiblu przed gestapo, tylko że on jest strasznie nierozgarnięty i łatwo daje sie zabić więc najpierw oczśc pociąg ze wszystkich a potem sprobuj iśc z nim do drzwi, jak dojdziesz to sie pojawi filmik jak wyskakujecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie da sie zrobić' date=' po prostu limit 6 sejwów jest :)

A ja mam takie pytanie: jestem w misji w której ucieka sie z pociągu. Wykonałem juz wszystkie zadania, teraz tylko musze wyskoczyć. Dochodze na wskazane w dzienniku miejsce.. i nic. Gdziekolwiek nie skocze to sie zabijam. W żadnym miejscu nie pokazuje sie ta strzałka, któa zwyczajnei pokazuje sie jeśli chce sie skoczyć.. Może mam skoczyć na te stogi siana obok których przejeżdża pociąg? Help mi![/quote']

żeby wyskoczyc z pociągu musisz doprowadzić do końcowych drzwi tego kolesia co na poczatku musiałeś do schowac w kiblu przed gestapo, tylko że on jest strasznie nierozgarnięty i łatwo daje sie zabić więc najpierw oczśc pociąg ze wszystkich a potem sprobuj iśc z nim do drzwi, jak dojdziesz to sie pojawi filmik jak wyskakujecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji 8, gdzie musze zdobyć narzędzia do przecięcia generatora. Problem polega na tym, że obok śpi strażnik i jak ja biore te narzedzia, on sie budzi i przegrana misja. Co trzeba zrobic, zeby on sie nie obudzil? :wink:

To chyba skrypt ;) ale gościu budzi sie zawsze jak weżmiesz klucz. Ja to zrobiłem tak, że na pełnym biegu ;) pobiegłem po klucz, a gdy gościu sie zbudził to szybko czmychnołem :) do wcześniejszego pokoju pod ścianę od dzwi a jak strażnik jest na nogach to przejdz w tryb skradania i wyjdz z pomieszczenia (gościu nie powinien cie zauważyć)

A teraz ja mam pytanko w misji po ucieczce z pociągu (behind enemy lines[kojaży mi sie z kommanods]) to po kupieniu biletu sprzechodze kontrole i wtedy strażnik mnie rozpoznaje. jest jakiś dobry schowek czy trzeba gnać do wyjścia ?

Dobra dobra już to przeszłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji 8, gdzie musze zdobyć narzędzia do przecięcia generatora. Problem polega na tym, że obok śpi strażnik i jak ja biore te narzedzia, on sie budzi i przegrana misja. Co trzeba zrobic, zeby on sie nie obudzil? :wink:

Nie wiem, czy to ten moment, ale i tak nie zaszkodzi spróbować pomóc:

trzeba przejść do drugiego pokoju, w którym znajduje się gramofon, i zchować sie przy ścianie, przy wejściu do pokoju (nie przy tej, której jest gramofon!) gdy strażnik podejdzie do grajen maszinen, ty za jego plecami przejdź do pierwszego pokoju, złap za klucze i cichutko, ale nie za wolno wyjdź, strażnik nie zauważy braku kluczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja mam problem z kazdą misja:C uciekłem z obozu jenieckiego, póżniej z więzienia. I gdy jestem na "zewnatrz" zbieram rózne bronie itp to na końcu jakby nie patrzeć musze zabic 2 kolesi którzy mnie niechcą przepuscic ale gdy tylko strzelam to oni sie mnoza i nie mam z nimi szans tm pistolecikiem:C halp blz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze pamięta tę gierkę bo ja mam taki problem, misja 16, pomagam jakieś Francuzce i wybijam pół miasta dochodzę wreszcie do pewnego momentu gdy pojawia się zegarek i mam jakieś 20-30 sekund na zatrzymanie dwóch przejeżdżających samochodów i nie wiem co zrobić bo jak lecę do miejsca gdzie stoi karabin stacjonarny i rozwalam nim samochód jakiegoś szkopa to coś pokazuje się że następne zadanie do wykonania ale od razu koniec misji a jak dam mu przejechać to też koniec misji, co jest ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze przeszedłem ta grę ale kawał czasu temu i jakoś nie moge sobie wogóle przypomnieć tej misji, więc znaczy to że nie miałem w niej problemu, weź może postaraj się mi bardziej przybliżyc załorzenia tej misji, w jakim otoczeniu się rozgrywa, jaką postac prowadzisz itp, bedę czekał

dobra już sobie przypomniałem co to za misja, ale nie kojarze twojego problemu zobacz może ta strona cos pomoże http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/great_escape.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wrócić do miejsca, w którym strzelałeś do samolotów. Tam jest na ścianie jest spadochron (taki żółty). Wystarczy, że zabierzesz go, odwrócisz się i pobiegniesz prosto, a misja powinno się skończyć (filmikiem) ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przejściem 8 misji to jest ta w kturej uciekamy z obozu poprzez zrobienie dziury w siatce.Uciekłem niemcom przez las nagle jest zamknięta brama i niemoge przejść a za płotem widać ulice to chyba koncówka tej misji a obok bramy kupka drewna kturom trzeba chyba przeskoczyć ale niewiem jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...